Zaterdag 7 januari: op deze eerste zaterdag van de maand zal er weer oud papier worden opgehaald. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NIEUWJAARSTREFFEN Op initiatief van de Oostrumse Eikenhofkapel en het hofkoor Oere Toe wordt op zondag 8 januari 1984 een Nieuwjaarstreffen gehouden in het gemeenschapshuis. De blaaskapel en het hofkoor zullen dan zowel apart als gezamenlijk een optreden verzorgen en tevens hun gezamenlijk opgenomen kasettebandje"Klanken uit Oostrum" presenteren. Dit bandje, waarvan er reeds een flink aantal zijn verkocht, is het produkt van samenwerking tussen de beide ensembles. Het is vooral bedoeld, om een gedeelte van bei der repertoire voor de toekomst vast te leggen. Ook tijdens dit nieuwjaarstreffen zal het bandje te koop zijn. Ter completering van het gebeuren zal ook joekskapel Ut Göt ac te de presence geven. Kortom alle redenen om een gezellige zon dagochtend te beleven op 8 januari a.s. De aanvang is 11.00 uur, waarna rond 14.00 uur het muzikale gebeuren zal worden beëin digd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARKLINGELS OOSTRUM CARNAVALSVERENIGING DE KARKLINGELS Grote interesse voor zittingsavonden! De verkoop van toegangsbewijzen voor de zittingsavonden 20 en 21 januari gaat voortreffelijk. Om toch iedereen een kans te geven een entreebewijs te kopen is de volgende regeling be dacht: voor de leden bestaat tot 't einde van "t jaar de ge legenheid kaartjes gratis af te halen bij Sjef Arts. Randenrade 50. Natuurlijk kan men zich hier ook opgeven als lid. Het voordeel is hier van dat men gratis toegang heeft tot alle carnavals-gebeurtenissen van de Karklingels. Voor de prijs hoeft men 't lidmaatschap niet achterwege te laten die is voor 8

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 8