een bepaalde dorpskern, in dit geval natuurlijk Oostrum. Naar onze mening is plaatsing slechts zinvol als op tenmin ste enkele invalswegen dergelijke plattegronden geplaatst worden. Los van het feit of dit nodig is, zijn de kosten van dien aard dat wij hiertoe niet overgaan. De hieraan verbonden kos ten moeten gedragen worden door de plaatselijke gemeenschap. - Inspraaknota. Gedachtenwisseling omtrent inspraaknota, zoals aan de orde gesteld op dorpenraadsoverlegvindt plaats. Besloten wordt om t.z.t. aan dit onderwerp nog eens extra aandacht te schen ken. rm. - Sinterklaasviering Een samenvatting wordt gegeven van de Sinterklaasviering. Binnenkort zal nog een gesprek plaatsvinden, waarbij ook het comité Sinterklaasviering aanwezig zal zijn. - Kerstpakketten. Aan langdurig zieken zal een kerstpakket worden aangeboden. - Plaatsbepaling Mariabeeld. Wederom komt de plaatsbepaling van het Mariabeeld aan de or de. Uit de vergadering komen geluiden om nogmaals te bezien of plaatsing op het dorpsplein niet mogelijk is. Door het besluit van B. en W. ten aanzien van een definitie ve bestemming van het dorpsplein als kermisterrein, is de overgrote meerderheid van mening dat hiervoor uitgekeken moet worden naar een andere plaats. Daarom is men tot de keuze gekomen tot plaatsing op het plein op de hoek Geysterseweg/MgrHanssenstraatechter zo danig naar achteren, dat zoveel mogelijk met de naar voren gebrachte wensen rekening gehouden wordt. Vergadering is van mening dat besluit definitief is. - Vergaderdata Werkcomité. Besloten wordt om in het vervolg de maandelijkse vergadering van het werkcomité te houden op de eerste dinsdag van de maand, te beginnen op 3 januari a.s. Aanvang telkens om 2030 uur Hierdoor worden de in Oostrum woonachtige raadsleden meer in de gelegenheid gesteld de vergaderingen van het werkcomité bij te wonen. Wederzijds wordt dit als belangrijk ervaren. - Volgende vergadering: dinsdag 3 januari in café Vermeulen. Aanvang 20.30 uur. Voor agenda zie oproep in dit blad. -o-ö-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5