OOSTRUM 4 Er is dan wel niet gevoetbald, toch zijn er nog enkele zaken die nog vermeld dienen te worden. Zo schreef ik in mijn laat ste verslag, dat we de tegenstander "op die plaats hadden waarvan er maar een in een voetbalbroek zit". Hierop zijn ont zettend veel schriftelijke en telefonische reacties op gekomen, mensen die wilden weten wat dit was of mensen die meenden dat het hier om een prijsvraag ging en met antwoorden op de prop pen kwamen. Zo schreef er iemand die dacht dat het hierbij om een broekspijp handelde, ik snap dit wel, hij is natuurlijk een keer komen kijken en zag toen iemand met een broek met hele wijde pijpen, maar dit waren er even goed twee net zoals de meesten van ons een broek met 2 pijpen aan hebben. Iemand anders dacht dat het ging om iets wat in die broek zat, maar zo'n lullig verslag schrijf ik natuurlijk niet. Nee mensen het handelde hier gewoon om de broekzak, of voor de inheemse om de tes. Verder is vorige week een brief binnen gekomen van een hoog geplaatste prater; Monswamjeur Gijten, die de kloosters in Steyl verboden gebied verklaarde voor de spelers van Oostrum 4, gezien de resultaten na verblijf in Steyl. Meteen zijn wij op zoek gegaan naar een nieuw revalidatie centrum, we zijn hierbij terecht gekomen in het Duitse Kevelaer. Hier hadden ze zojuist een Duitse topclub de toegang ontzegd, in hun ontslagbrief stond: "Hebben Steeds Verloren!" Naar dit klooster dat reklame maakt met het volgende rijmpje: Wil je weer eens echt boffen Zoals je alleen ziet bij de Duitsers Kom dan naar onze kapel De rest vindt zich wel. Naar dit klooster sturen we eerst op proef Hans en René als z.g. trendsetters" Het probleem spits hebben wij ook serieus aangepakt en we denken dit nu opgelost te hebben, toen we in de krant een advertentie zagen van een maliënkolder van Philips de Korte (dit zal Jan wel passen), wat het precies is weet ik niet, als het maar niet zo'n kolder is als dit hele verhaal. Donderdag 22 december is er, ook voor die, die niet trainen, toepen in de kantine. De kaarten zijn gemerkt en de spelers van Oostrum 4 kunnen de merktekenë plus de speciale brillen ophalen bij René. Op valsspelers uit andere elftallen zal gelet worden door Cor en Rick, instrumentaal (gummiknuppel, barkruk e.d.) en Lea vocaal, zij kan glas laten springen (gummikn e.d.) Aanvang 21.00 uur. Vanaf deze plek wil ik alle supporters, vrienden en vijanden van Oostrum 4, prettige feestdagen toewensen en volgend jaar veel plezier namens Oostrum 4. 10 Je zus Kate.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13