9 35e minuut raak. Op links werd de bal op maat door Riny Janssen voorgegeven en het was Herman Jeucken, die er eigenlijk alleen maar zijn hoofd tegen hoefde te zetten en dat dan ook deed, 0-1. Even later had een prachtige omhaal van John Derikx een beter lot verdiend, doch het leer ging net over. Melderslo kwam tegen de rust met de eerste echt gevaarlijke aanval en het was Peter van de Burgtdie, nadat iedereen gepasseerd was, de bal nog net van de lijn kon halen. In de rust legde Broer van Bergen de nadruk op het positiespel en de mogelijkheden daarvan op dit veld. Binnen een kwartier stond het 0-3. Nadat Ronald van Soest op verzoek van de trainer een lange trap naar voren gaf, was het wederom Herman Jeucken, die scoorde, 0-2 en even later werd John Derikx vrij gespeeld en hij gaf de keeper geen kans, 0-3. In deze fase van de wedstrijd was Melderslo rijp voor een flin ke afstraffing, doch bij één van de weinige uitvallen werd te- gengescoord, nadat de scheidsrechter bij een duidelijke buiten spelsituatie het spel liet doorgaan, 1-3. Dat het buitenspel was kon iedereen aan Henk, de grensrechter, zijn reactie zien. Even verkrampte het spel wat, maar Martien Versteegen maakte daar met het vierde doelpunt weer een einde aan. Een afstands schot waarvan de keeper dacht, dat de bal naast zou gaan, be landde via de paal in het net, 1-4. Dat Melderslo nog aan een tweede doelpunt kwam, had te maken met een onnodige overtreding in de hoek van het strafschopgebied. Vanaf elf meter had Ronald geen kans, 2-4. Dat het hierbij bleef had zeker ook te maken met het steeds moeilijker bespeelbare veld, de bovenlaag, aanvanke lijk hard werd nu zacht. Al met al, een goede wedstrijd ondanks het veld. Uit de laatste 3 wedstrijden 5 punten is een prima resultaat en een basis om met meer zelfvertrouwen te voetballen, iets wat we nu ook zien. Cor en Herman, geplaagd door rimpels, grijze haren en blessures, zien er nu een stukje jeugdiger uit. We zijn er nog niet, maar wel op weg. P.S.: Ton Fleurkens, opgenomen in het ziekenhuis, van harte be terschap en dat je terugkomt hoeven we tegen jou niet te zeggen. Het rondje van de verjaardag van Herman Jeucken (maker van 2 doelpunten) is uitgesteld tot iedereen er weer is, zondag dus!!

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9