teiten gedaan o.a.: Vertellen^ Het Kerstverhaal wordt in verschillende delen ver teld De volgende woorden en begrippen worden event, uitgediept, donker - licht, arm - rijk, vroeger - nu, Kerstboom, stam, tak ken. Ook gaan we samen een keer naar de Kerststal in de kerk kijken. Liedje dat we aanleren: Lichtjes in de kerstbomen, lichtjes overal Een kindje is geboren in een stal Herders op de velden, herders overal Een Kindje is geboren in een stal Koningen gaan zoeken, zoeken overal En vinden dan het Kindje in een stal. Werken: Om de boom te versieren willen we dit jaar de kleuters zelf een figuur van brooddeeg laten maken. Wilt U de kinderen daarom geen kerstballen e.d. van thuis meegeven. Donderdagmiddag 22 december is er in elke klas een kerst viering. We vertellen dan het laatste gedeelte van het kerst verhaal en beelden het kerstverhaal uit. We proberen er een fijne middag van te maken. Op vrijdagmorgen 23 december om 10.30 uur wordt er door kinde ren van de lagere school een kerstmusical opgevoerd. U bent hierbij van harte welkom. (Graag tijdig aanwezig!) Op vrijdagmorgen 23 december wordt er in de leefkuil een kerst musical opgevoerd, U bent hierbij van harte welkom om 10.30 u. (Graag tijdig aanwezig!) De kerstvakantie begint op vrijdag 23 december om 15.00 uur. Op maandag 9 januari verwachten wij de kinderen weer op school. Wij wensen U en uw kinderen een zeer fijn kerstfeest en een fijn 1984 toe! Mededelingen: - Op donderdagmiddag 15 december vieren we het afscheid van Yvonne. De kleuters hebben op school een afscheidscadeautje gemaakt, dat die middag aan haar zal worden aangeboden. - Omdat door de Openbare Bibliotheek de gehele collectie kinder boeken wordt gewisseld vragen wij U om uiterlijk op maandag 19 december het bibliotheekboek mee naar school te geven. (Dit geldt ook voor de kinderen van de le klas). Op maandag 16 januari krijgt uw kind weer een nieuw boek. Met vriendelijke groeten, Leidsters Kleuterschool. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2