alarmen ie Sub cMatris éJutela Zaterdag 3 decembef: op deze eerste zaterdag van de maand zal er weer oud papier worden opgehaald. De volgende leden worden daarvoor om 10 uur bij G. Kessels Stationsweg verwacht: R. Ebisch, G. Houwen, Th. Pluk, JacLinders en G. Vermeulen. Uw oud papier kunt U vanaf 10 uur gebundeld aan de straat klaar zetten, vanaf dat tijdstip zullen onze leden het bij U komen ophalen. Bij voorbaat onze dank voor Uw medewerking. Maandag 5 december: in verband met pakjes-avond zijn er op deze maandag geen repetities. Woensdag 7 december: repetities tamboerkorps in het gemeen schapshuis. Van 19.00 uur - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.30 uur - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. HA-FA_EXAMENS OP DE MUZIEKSCHOOL Op 22 - 23 - 24 - 25 november j.l. werden op de Muziekschool Venray weer examens afgenomen in de HArmonie en FAnfare-oplei dingen. Op deze dagen werd ook door een aantal van onze leer lingen aan deze examens deelgenomen. Tijdens de j.l. zaterdag gehouden Caecilia-viering werd aan de resultaten van deze examens kort aandacht geschonken, ook vanaf deze plaats willen we graag de geslaagden van harte proficiat wensen De uitslagen van de examens zijn als volgt: Het diploma-A werd behaald door: Anuscha Joosten op klein koper; Sander Martens op klein koper; Roel Folkers eveneens op klein koper; Suzan Raedts op klarinet; Rudi Versteegen op klarinet. Het diploma-B werd behaald door: Jaqueline Verheijen op klarinet; Marieke Volleberg op klarinet; Anita Reijnders op cornet; Heidi Achten eveneens op cornet. Het diploma-C werd behaald door: Antoinet Wilmsen op fluit. MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2