gCarmcnie Sub cMatrLS cluteia verklappen, maar in elk geval een goede! Voor Oostrumse kinderen in de leeftijdsgroep van 4e t/m 6e klas welke niet in Oostrum op school zijn, is een plaats gereserveerd. Zaterdag 26 november: op deze dag zal de jaarlijkse Caecilia- viering gehouden worden. Deze viering zal worden ingezet met de H. Mis om 19.00 uur. Na deze H. Mis zal in het gemeenschaps huis de feestavond gehouden worden. Voor deze Caeciliaviering zijn inmiddels de echtgenoten of echtgenotes, verloofde, vriend of vriendin van onze leden uitgenodigd. We hopen graag, dat zij, samen met onze gehele vereniging, een fijne avond zullen hebben. Om 1850 uur wordt iedereen in de kerk verwacht, waar de H. Mis zal worden opgeluisterd. Het orkest zal links onder het orgel weer gaan zitten. Omdat aansluitend aan de H. Mis de avond in het gemeenschapshuis wordt voortgezet, worden allen in de kerk verwacht zonder uniform. Wij wensen bij voorbaat iedereen een gezellige avond toe. Zondag 27 november: inhalen van St. Nicolaas. In tegenstelling tot voorgaande jaren zal de Sint dit jaar per trein aankomen. Uiterlijk om 1315 uur worden alle leden bij het gemeenschaps huis verwacht, vanwaar we dan naar de losplaats zullen gaan. Na ontvangst van St. Nicolaas zullen we weer naar het gemeen schapshuis teruggaan en binnen nog enkele St. Nicolaasliedjes spelen. Maandag 28 november: repetities in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest. Woensdag 30 november: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 3 december: op deze dag zal er oud papier worden opge haald. HET ST. NICOLAASCOMITE MUZIEKVERENIGING 5

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5