PR0GRAr^_ST1_NIC0LAASINT0CHT_0P_Z0NDAG_27_N0VEMBER_1983 13.25 uur: Kinderen en ouders verzamelen op de losplaats van het station. 13^30_uur^ Aankomst van de trein met St. Nicolaas. Terwijl de trein aankomt zal de harmonie een sinterklaasliedje spelen en zingen we met zn allen mee Na aankomst zal de sint welkom geheten worden door het comité van ontvangst. 13.35 uur: Vertrek van de stoet naar het parochiehuis. Volgorde le. Tamboerkorps en harmonie. 2e. Kinderen met hun ouders. 3e. Comité van ontvangst. 4e. Sint Nicolaas. - 13 45_uur Aankomst bij het parochiehuis waar de kinderen van de kleuter school en le t/m 3e klas naar binnengaan. Terwijl de Harmonie de sint nog een serenade brengt in de Foyer van het parochie huis zullen de kinderen zich in het parochiehuis gereed maken voor een feestelijke ontvangst van de Sint. In het parochiehuis zullen sinterklaasliedjes gezongen worden waar tussendoor nog het volgende te gebeuren staat: 1. Welkomstwoord tot de Sint namens de kinderen door de voorzit ter van de oudervereniging. 2. Toespraak door de Sint. 3. Optreden schoolkinderen. In het parochiehuis zijn uiteraard ook de ouders van de aanwe zige kinderen welkom. De ouders welke met nog niet naar school gaande kinderen naar het parochiehuis willen komen, stellen wij het volgende voor: Een van de ouders neemt met het kind plaats op de klaargezette stoelen en de ander ouder blijft achter de stoelen staan, zodat de stoelen zoveel mogelijk gebruikt kunnen worden door de ouders met kinderen. Het feest is bedoeld voor de Oostrumse jeugd in de daarvoor in aanmerking komende leeftijdsgroepen en wij hopen dat alle Oostrumse kinderen weer een fijne Sinterklaasmiddag hebben. 15.00 uur einde van het feest in het parochiehuis. Voor kinderen van de 4e t/m 6e klas zal er in de Basisschool een film gedraaid worden. Welke film dat is, kunnen we nog niet 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4