om alles uitvoerig weer te geven, vandaar dat wij volstaan met een verkorte weergave. VERKEER: - Parkeerverbod Mgr. Hanssenstraatvóór Rabobank, is inmidde s aangebracht; echter zodanig, dat bij juist gebruik er ruimte blijft voor parkeren van 2 auto's. - Geystersewegde bestaande situatie geeft Gemeente geen aan leiding om van deze weg een voorrangsweg te maken of kruisin gen met zijstraten aan te merken als voorrangskruising. Plaat sing van bord "gevaarlijke kruising" bij benadering Witte Vrouwenstraat wordt voldoende geacht. Bord is reeds geplaatst. - Wester Thienweg: een afvaardiging van werkcomité zal op 27 no vember a.s. op uitnodiging aanwezig zijn op verkeersspreekuur om bestaande situatie te bespreken. Indien gewenst zullen ook andere verkeerszaken aan de orde worden gesteld. UITGAVE OOSTRUMS' WEGWIJZER: - Via huis aan huis verspreiding zijn alle gezinnen in Oostrum in bezit gesteld van de nieuwe uitgave "Oostrum's Wegwijzer" Via plaatsing van advertenties maakten de Oostrumse Onderne mers het ons financieel mogelijk deze uitgave tot stand te brengen. Verzocht wordt om tussentijdse wijzigingen in Be stuurssamenstellingen door te geven aan secretariaat werkco mité PLAATSING MARIABEELD: - Via Oostrum's Weekblad heeft men tussentijds regelmatig ken nis kunnen nemen van besprekingen hierover. Fam. Thielen heeft voorkeur uitgesproken voor plaatsing Mariabeeld op an dere plaats in kom Oostrum. Indien aan dit verzoek niet vol daan wordt; dan plaatsing van beeld op plein langs Mgr. Hanssenstraat. Binnen vergadering gaan nog enkele stemmen op om mogelijkheden te bezien tot plaatsing elders bv. op dorps plein. Vergadering is echter in overgrote meerderheid voor stander van plaatsing beeld op plein langs Mgr. Hanssenstraat bij pand Thielen. - Kermisterrein. Samenvatting wordt gegeven rond de gang van zaken bestemming dorpsplein als definitief kermisterrein. DORPSRADENOVERLEG - Toewijzingsbeleid huurwoningen: Woningvereniging gaat ander beleid voeren ten aanzien van uitgifte. Enkele voorbeelden: minimum leeftijd 18 jaar; jaar lijkse herinschrijving als woningzoekende; invoering punten- stelselPuntenstelsel is gebaseerd op o.m. leeftijd, inge zetene, sociale binding, medische indicatie. Verkoop eigen woning geeft geen recht op voorrang bij uitgifte huurwoning. 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2