BOND de prijzen valt. Verder graag de volgende namen op maandag 28 november tussen 7 en 9 uur 's avonds. Woensdag 30 november en donderdag 1 december worden de overige formulieren opgehaald. Leg ze klaar. A.C.M. Linders, Gildestraat W. Tacken J. de Bruijn J. Vermeulen J.M. Versleijen Jos Manders, Stationsweg L. Duijn G. Vermeulen H. van Limbeek J. de Hoog G. Wilms J. Linskens, Stationsweg G. Moorrees R. de Kleijn G.H. Achten ABoom W. van Delft M. Litjens, Stationsweg G. Janssen J.C.W. Manders A. v.d. Boogaard P.J.M. van Bracht Prijzen van trekking 46 (zondag 20 november) kunnen zich melden a.u.b. Nieuwe formulieren voor de maand december kunt U mee brengen. Niet uitbetaalde winnaarskaarten gaan terug naar de sporttoto. U moet zelf reclameren. Bij voorbaat dank. van Broekhuizenstraat 53, tel. 87954 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL-NIEUWS Afgelopen zondag 20 november werd in de Manege "Vlakwater" in Venray, de 1ste dressuur-selectiewedstrijd gehouden. Van onze club deden drie deelnemers mee. Dat zij hier goede resultaten behaalde bewijst wel het feit nl 2e Theo Versteegen met Ursulie 124 punten. 4e Jolanda v.d. Ven met Ulrich 129 punten. 8e Margo Peeters met Urgent 124 punten. De volgende wedstrijd wordt gehouden op 3 en 4 dec. Prijswinnaars proficiat en de volgende keer weer veel succes. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- UITSLAGEN HUISLEAGUE MAANDAG Real Strikers Pinhunters S.V.C.B. Fall Down Close Encounters Pinfall Wizzard Magic Line Altijd Raak 14 2 0 1 1 2 4 3 3

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14