Bijzonderheden: John zal in een interview met de krant bekend maken, wat hij nou precies en met wie geoefend had. Hopelijk levert hem dit geen schorsing op. SPARTA 8_- OOSTRUM 43_-_0_(2-0) Na de uit-wedstrijd tegen Venray die wij onverdiend met 2-0 ver loren hadden, stond er deze Zondag weer een uitwedstrijd op het programma. In alle vroegte togen wij zondagmorgen naar Sevenum waar wij moesten aantreden tegen het achtste aldaar. Na de wekelijkse portie kwats, ik snap niet hoe ze het verzin nen en de warming up en een bemoedigend woord van onze coach (die zijn tranen niet kon bedwingen bij het aanhalen van de vorige wedstrijd vanwege de gemiste kansen) konden wij naar het speelveld afdalen (voor de weinige leken, het kleedlokaal ligt boven) om ons geluk te gaan beproeven bij Sparta 8. Vanaf de aftrap was het Oostrum dat de wedstrijd dicteerde (on gelogen - echt waar) maar net als de vorige wedstrijd was of het doel te klein, of de doelman te goed, ofof of wij kunnen geen kansen benutten. Het Sparta doel bleef leeg (jammerlijk, echt waar)Het was zelfs Sparta dat voor de rust uit de zeer weinige kansen 2 maal wist te scoren, waarvan een keer vanuit buitenspel-positie zodat we naar boven togen voor het potje thee (hierop kan Oostrum ook bezuinigen, door de tegenpartij ook zo'n klein potje aan te bieden). Na de thee druppels, geteld, verdeeld en genuttigd te hebben en met de we tenschap dat wij ze op die plaats hadden waarvan er in een voet balbroek maar een van op de achterkant zit (wel lastig met dit hondeweer) begonnen we weer waar we de eerste helft mee gestopt waren nlsterk aanvallend. En net als in de eerste helft was het Sparta dat van deze gratis voetbalcursus profiteerde en de stand na 3-0 tilde. Dit was de K.O. voor Oostrum dat op pun ten zover voorstond. De klap van deze nederlaag kwam het hard ste aan bij L. Wilms en C. van Cuyk want zij togen meteen na de wedstrijd naar een klooster in: je raad het natuurlijk al; naar Steyl waar zij intrek namen bij de orde van de 'ongeschoei de Karmelieten" zi j konden nlgeen (voetbalschoenen meer zien. Vanaf deze plaats wil ik een oproep richten aan doelpuntenmaker Jan: kom a.u.b. zondag met ons meedoen, voor mijn part helemaal in het gips, maar wij hebben je nodig. TOTOLOTTOTOTOL0TT0_ TOTO LOTTO TOTO LOTTO TOTO LOTTO Maandag 28 november van 7 tot 9 uur 's avonds uitbetaling van kleine prijzen 5,00 tot 60,00. S.v.p. kopie meebrengen. Als U niet weet of U prijs hebt, gooi dan het kopie niet weg. U kunt 's maandags nog altijd in de krant controleren of U nog in 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13