00STRUM_4_=_6 Het is zondagmorgen, de eerste zonnestralen zijn al vroeg merk baar en het zal zeker een zonnige dag worden. Op een boerderij geeft een ouwe haan zoals gebruikelijk zijn eerste schorre kre ten ten gehore. Dit is een teken voor het 4e, die dag weer aan te treden om een voetbalwedstrijd af te werken volgens program ma. Het zijn echte mannen en staan dan ook snel in hun flanel len ondergoed naast hun bed, de vrouwen storen zich niet aan hun idiote gedrag en slapen dan ook rustig verder. Ook bij hen komt er meer leven in, als ze vertroeteld worden met een lekker warm bakje koffie. De mannen hebben het druk voordat ze kunnen vertrekken, er moet gemolken worden, de kippen en de eenden ge voerd, de pony moet zijn hooi en mangelen hebben en de hond moet eruit, willen ze hem 's avonds niet in de pot vinden. Nadat de boterhammen en de koffie zijn ingepakt, kan hij dan eindelijk vertrekken. In het kleedlokaal wordt meteen begonnen met het soepel en slap maken van de lach- en sluitspieren. Bij het intrappen wordt de doelman met vele trucs en harde schoten belaagd. Hij zal dan ook geheel gedesillusioneerd aan de wedstrijd beginnen. Bij het eerste fluitsignaal is er al een halve wedstrijd gespeeld en de conditie laat na, we krijgen dan ook van onze coach mee, de tegenstander te laten lopen en dat mogen ze dan ook regelmatig. Na het laatste fluitsignaal geven we de tegenstander een hand (een voet hadden we al gegeven) en gaan ons lekker opfrissen. Ook wordt er nog een aanval gepleegd op de verbandtrommel waar mee diverse gaten worden gedicht. In de kantine wordt dan nog eens vele malen de wedstrijd overgespeeld bij een lekker koel glas gerstenat. Het is dan ook heel begrijpelijk, dat het wat later kan worden. Als we dan huiswaarts keren, zijn we ervan overtuigd, dat we veel beter waren dan de tegenstander. Thuis is er natuurlijk een warme ontvangst na zo'n "overwinning" en worden we zacht onder handen genomen, zodat we op z'n minst weer opgeknapt zijn voor de volgende match. P.S.: Oostrum 4 - Grubbenvorst 6: 2-4. (We maakten zelf 4 goals, dus we waren toch beter.) o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LOTTOTOTOLOTTOTOTOLOTTOTOTOLOTTOTOTOLOTTOTOTO DINSDAG 1 NOVEMBER uitbetaling van kleine prijzen 5 tot 60 gulden) van 19.00 - 21.00 uur 's avonds. Dus NIET op MAANDAG. Nieuwe formulieren kunt U dan ook inleveren. De volgende namen graag DINSDAG 1 NOVEMBER: Joh. Kleuskens L. Duyn P. v. Bracht H. Claassen G. Wilms A.M. Litjens 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13