hij zaterdag naar huis fietste) knalde de bal bekeken in de rechterbovenhoek. Oostrum bleef doordrukken en in de 69e minuut lobde "Henkie" de bal keurig over de Holtheesdoelman heen, 0-2. Toen echter kwam Holthees sterk terug (schoot zelfs een keer tegen de paal) maar "Vader Theo", bevrijd van alle zenuwen keep te weer een berepartij (Theo en Toos proficiat met Loes)Vijf minuten voor het einde kwam Oostrum via een counter op 0-3. Carl(o) "Lewis" Verheyen liep op links z'n 40-jarige tegenspe ler eruit en trok de bal voor waar Hans Wilmsen tot z'n verba zing zag dat de Holthees-verdediger voor hem (een neef van Jos) in zijn eigen doel liep. Volgende week zijn we vrij en over 14 dagen volgt de topper tegen E.W.C. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KR0NENBERG_2_-_00STRUM 33- 0 Op deze warme zondagmiddag moest het 3e elftal aantreden tegen het hooggeklasseerde Kronenberg 2. Na 9 minuten nam Kronenberg de leiding door een direct schot op goal van een opgekomen middenvelder, waarbij de keeper vol ledig kansloos was. Het spel ging goed tegen elkaar op en ook Oostrum wist zich enkele goede kansen te creëren, die slechts ternauwernood het doel misten. In de 32e minuut was het weder om Kronenberg, dat op identieke wijze tot scoren kwam, 2-0. In de resterende minuten van de le helft kon Oostrum echter niet meer tot scoren komen, zodat de benodigde aansluiting niet tot stand kon worden gebracht Na de rust ging Oostrum fel van start om het dreigende gevaar voor verlies alsnog af te kunnen wenden. In de 15e minuut werd het vonnis echter definitief voltrokken. Door middel van een haarzuiver genomen vrije trap werd de voorsprong van de gasthe ren uitgebreid naar 3-0. De Oostrum-formatie bleef keihard wer ken om alsnog een zeer verdiende eretreffer in de wacht te sle pen, hetgeen ondanks alle inspanningen echter niet mocht lukken Volgende week beter. P.S„ Nadat we vorige week vermeld hadden, dat het wereldrecord hoogspringen opzienbarend verbeterd was, vernamen wij deze week van dezelfde speler, dat M. Verstegen voortaan op 31 februari jarig is. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4_-_G1F1C1_62_-_4 Om elke mystiek uit te sluiten in het titanenduel met G.F.C., werd het te bespelen veld ontdaan van alle "hoopjes gat" en "gattige hoopjes". Opgekrikt, overgemotiveerd begon "'t viert" aan deze zware klus. 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11