WILT U HET VOLGENDE NOTEREN 1) Het feest van Allerheiligen wordt dit jaar in de kerk ge vierd op zondag 30 oktober. In de namiddag is er om 15^00_ Al X er zie Xeridi ons 1: in de kerk, waarna we gezamelijk 'n bezoek brengen aan ons kerkhof "Trans Cedron". De harmonie en ons gemengd zangkoor zal deze dienst opluis teren. Graag vóór zondag 30 oktober uw aandacht en verzorging van de begraafplaats van Uw dierbare overledenen. 2) De Eerste Communie van kinderen van de tweede klas zal in 1984 plaats vinden op de derde zondag in mei - 20 mei^ 3) De jaarlijkse Maria-processie - en waarschijnlijk de plaat sing van ons nieuw Mariabeeld, dat ontworpen is door de bekende pastoor van Breskens - zal het volgend jaar plaats vinden op de vierde zondag in mei - nl. 27 mei 4) Het 5-L_Vormsel za^ aan leerlingen van de zesde klas worden toegediend op zaterdag sn -inni iQft4 Dromend kijk ik voor me uit. Ik ben weer wat begonnen. Een brief aan mijn ouders! Het witte blad kijkt me bijna vijandig aan. Ik weet niet hoe te beginnen. En toch is er zoveel dat ik zou willen zeggen en vragen. Willen jullie luisteren en trachten te begrijpen? Geef antwoord op vragen van vandaag, met een oplos sing van vroeger. Mijn kritische opmerkingen zijn geen aanval op je gezag, er steekt een vraag achter, ze zijn een smeekbede om een gesprek. Graag zou ik echt met jullie praten, maar ik heb er de moed niet toe. Jullie hebben zoveel belangrijke dingen te doen en je hebt zo weinig tijd voor mij. Mijn gevoelig hart voelt zich soms erg alleen vooral als het stuit op onbegrip. Je verwacht van mij dat ik goed studeer en dat ik me netjes gedraag je wilt geen moeilijkheden je wilt weten wat ik doe of laat. Wie m'n vrienden en vriendinnen zijn. Je wilt dat ik je alles vertel. Maar je schenkt me zo weinig vertrouwen. Soms stel ik me de vraag of je in je manier van opvoeden mij het belangrijkste vindt ofwel dat je gewoon de gemakkelijkste weg kiest. Ik word groter en misschien zijn jullie daar bang voor. Ik kan dat voor een stuk begrijpen en toch durf ik vragen: geef me de kans anders volwassen te worden dan jullie misschien verwachten Schenk me vertrouwen en aanvaard me zoals ik ben. Durf me los te laten als een vlieger. Doe het omdat je echt van me houdt. Pas dan zal ik vrij zijn en mezelf worden. Zo zal ik kunnen 7

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7