6 Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Geert Versteegen - Arno Janssen - Paul Bovendeerdt - Maarten Camps Zondag 8.30 u. Marcel Holtackers - John Martens - Ronny Reijnders 10.00 u. Tonny Linders - Twan van Enckevort - Harm van Huet - Bram Linskens COLLECTE V00R_DE_MISSIE De maand oktober is ,,wereldmissiemaand,,Nu zondag 23 oktober is het wereldmissiedag. Daarom zal er zaterdag en zondag onder alle H. Missen gecollecteerd worden voor de MISSIE. 't Zal mij een zorg zijn.... Dat hoor je mensen nog al 'ns zeggen. Men leeft meer ik-gericht dan vroeger en heeft genoeg aan eigen zorgen. Toch denkt en handelt de Kerk niet zo. Mensen als kinderen Gods zijn haar werkelijk een zorg. Waar ook ter wereld Zeker in de 800 missiebisdommen, in de 150.000 missieposten. Dagelijkse zorg voor de allerarmste patiënten in de 2000 zieken huizen; voor de zwaar beproefde stumpers in haar 500 melaatsen kolonies; voor de ontelbare kinderen die haar 70.000 scholen bezoeken en zonder onderwijs geen levenskans hebben. Dagelijkse zorg ook voor het gelukkig steeds groeiend aantal seminaristen en mensen die zich inzetten voor het godsdienst onderricht. Zorg, dat alles wat met veel zwoegen en zonder eigen bronnen van inkomsten tot stand is gekomen, niet verloren mag gaan. Deelt U die zorg ook? Of zal 't U een zorg zijn.... Gééf om die missie wat U missen kunt omdat het wereldmissiemaand is'. WERELpMISSIEDAG_VAN_pE_KINpEREN De wereldmissiedag van de kinderen heeft plaats op woensdag 26 oktober. De kinderen van de lagere school zullen dan deelnemen aan de eucharistieviering om 9.00 uur - onder deze eucharistie viering zullen zij hun gaven voor de Missie aanbieden. De kinderen van de kleuterschool zullen die dag wat later sa menkomen in de kerk om hun gaven aan te bieden. Het is niet de bedoeling dat de kinderen bij hun ouders aan kloppen om hun bijdrage, maar dat de kinderen zelf iets van zich zelf geven, van hun eigen spaarpotje, voor kinderen die niet zo weelderig kunnen leven, die zelfs het levensnoodzake lijke moeten missen, die een vroegtijdige dood moeten sterven vanwege gebrek aan levensmiddelen, of gebrek aan medicijnen.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6