vriendschap door samenwerking Ook gaan we vrijdag 28 oktober een herfstwandeling maken in de Geysterse bossen. Op vrijdag 4 november sluiten we het project gezamelijk af. Wie van U heeft nog een grote, lege waston die wij op school kunnen gebruiken bij het maken van een boom? Alvast hartelijk bedankt! Leidster kleuterschool o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o van de buurtvereniging Op dinsdag, 25 oktober, houden we weer onze jaarlijkse kinder middag. De kinderen worden na schooltijd, dus om 16.00 uur, verwacht bij café Vermeulen in Oostrum. Wat we precies gaan doen zien jullie dan wel De middag is omstreeks 18.00 uur weer afgelopen. Ouders, U kunt uw Kind(éren) tot en met zaterdag 22 oktober opgeven bij Netty van Reenen, Westerthienweg 15a, tel. 81562. Alle kinderen tot ziens op dinsdag 25 oktober. Groetjes, het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 22 okt 25 okt 25 okt 27 okt 29 okt. 30 okt 1 nov. 3 nov. 5 nov. 8 nov. 8 nov. 10 nov. 10 nov. 11 nov. 15 nov. 15 nov. Harmonie, play-in te Echt. Cursus E.H.B.O., O.V.B. Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 u Uitwisseling Wilbertoord, O.V.B. Harmonie Gemeentelijk Muziektoernooi in Oirlo Harmonie, zondagochtendconcert in de Schouwburg Cursus E.H.B.O.O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal Harmonie, oud papier ophalen Cursus E.H.B.O., O.V.B. Jaarvergadering oudervereniging, aanvang 20.00 uur Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal Lezing G.G.Z. VenloL.V.B. Algemene ledenvergadering, Karnavalsvereniging Cursus E.H.B.O., O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. afd. tennis 4 WIL buurtvereniging stationsweg oostrum As

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4