De gehouden dorpsfeesten op 14 - 15 en 16 oktober j.l. mjn weer zoals vorige jaren bijzonder geslaagd. Hartelijk dank aan allen die hiertoe hebben bijgedragen. Al niet al. 'n prettig dorpsfeest, voor herhaling vatbaar! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-g-o-o-o-g-o- VANUIT DE_KLEUTERSCHOOL Beste Ouders, Na de herfstvakantie starten we met het project "herfst". Tijdens de uitvoering van het project mogen de kinderen herfst- spullen meebrengen zoals beukenootjes - kastanjes - denneappels bladeren e.d. Ook herfst-afbeeldingen uit tijdschriften zijn welkom. De vol - gende onderwerpen gaan we m.b.t. de herfst eventueel behandelen. 1) Bomen en struiken: uiterlijk hiervan. - vruchten: eikel - denneappel - beukenootjes - kastanjes. - bladeren: het afvallen en het verkleuren. 2) Het weer - eerder donker - kouder - meer regen - storm - mist - hagel 3) Paddestoelen: - uiterlijk: hoed - steel - sporen - waar zien we ze? - giftig - behoud van de paddestoel 4) Dieren: eventueel de volgende dieren: - de eekhoorn - de egel - de vogels die wegtrekken De woorden en begrippen die eventueel bij deze onderwerpen aan bod komen zijn: evenveel - veel - weinig - licht - donker - temperatuur. We leren het volgende liedje en versje aan: Liedje 1) Hoor de wind eens waaien, oei-oei-oei- Zie de bomen zwaaien, oei-oei-oei Ga niet zo tekeer, jij lastige meneer Ik blijf lekker binnen, wat een lelijk weer. Versje 1) Ach lieve spin wil jij niet even een lapje voor mijn broekje weven dan is de scheur die ik daar heb mooi dichtgemaakt met een spinneweb.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3