BOND ronde van de onderlinge competitie. Daarin zullen alle deel nemers elkaar eenmaal treffen en spelen dan 2 games Daar een aantal spelers reeds te kennen gaf dit jaar niet mee te kunnen of willen doen (5 man) zijn er enkele nieuwe leden in de gelegenheid gesteld, de gelederen van T.T.V. Oostrum te komen versterken; deze mensen stonden reeds enige tijd op de zgn. wachtlijst. We hebben echter tot heden - met name van de "eigen" Oostrumse leden nog niet iedereen gezien en willen nog even afwachten of deze leden komen. Zou dit niet zo zijn, dan zullen ze voor dit jaar uit de onder linge competitie geschrapt worden, dusOostrumse leden.. laat je gezicht maar vooral ook je batje zien en kom je wed strijden spelen Algemene ledenvergadering Alhoewel nog geen exacte datum is vastgesteld ligt het in de bedoeling 25 oktober, 1 of 8 november voor de recreanten de jaarlijkse ledenvergadering te houden. We willen dit jaar op een dinsdag na een uur spelen (dus half 10) hiermee starten. Denk vast na over de onderlinge competitie, de erwtensoepaktie en de viering van het 10-jarig bestaan. Er zijn veel werkers buiten het bestuur nodig om iets op te zetten. Ideeën naar Joop, Luc of Wiel van het bestuur of Ben van de onderlinge competitie. secr. L. Duyn U±tsla.gen_liu.±sleague zesde speeldag Maandagavond:Pinfall Wizzard - Altijd Raak - S.V.C.B. - Close Encounters - Fall Down 4-0 3-1 2-2 4-0 The Real Strikers - Magic Line - Pinhunters - Dinsdagavond:Club Up 52 The strikers The Hustlers All in Two Spares Returns 3-1 3-1 2-2 1-3 Red Arrows Oud Meerlo 17 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 17