0 S.v. OOSTRUM afd. TENNIS Het bestuur van de tennisvereniging wil het volgende onder uw aandacht brengen. Op 27-09-1983 is met de tennisvereniging van Merselo, Oirlo, Castenray en Ysselsteyn van gedachten gewisseld over een dorpencompetitie. Landweert heeft ook interesse. Het idee is door alle verenigingen enthousiast ontvangen. Elke club ziet namenlijk in deze competitie een mogelijkheid om wat afwisseling te brengen. Het volgende is afgesproken. - Iedere club peilt de belangstelling. - In de komende periode wordt een programma uitgewerkt. - Bij alle clubs zal in de jaarvergadering, januari/februari 1984 de uiteindelijke beslissing genomen worden. Tot zover heel kort informatie, graag willen we de leden ver zoeken hun belangstelling/mening kenbaar te maken middels in vulling van onderstaande strook. Wij verzoeken u deze strook in te leveren bij een van onder staande personen. R. Zeelen, Mgr. Hanssenstraat 34. M.L. Janssen, Stationsweg 138A. G. Wilms, Oosterthienweg 24. Naam man/vrouw Adres telefoon Heeft wel/niet belangstelling Heeft volgende opmerkingen/suggestiefs Inleveren voor 1 november 1983. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S1V_1_00STRUM_afd1 TENNIS Het tennisseizoen is voor velen van ons weer voorbij. De com petitie is gespeeld en de stand is opgemaakt.Hopelijk heeft een ieder het nodige plezier aan haar/zijn tennisseizoen beleefd en zien we iedereen in het seizoen 1984 weer terug op de banen. 14

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14