worden omdat de bal te hoog was geweest maar dit bleek niet het geval te zijn. Hierna was het bekeken en konden we ons via de kantine in het "T.B.L."-gewoel storten. Bijzonderheden: het wereldrecord hoogspringen is nog steeds 3,50 meter. o—o—o—o-o—o-o—o—o-o—o~o—o-o—o—o—o-g-o—o-o—o-o—o—o-o—o—o—o—o—o-o MELDERSLO 7 -_00STRUM_42 -_6 (2-3) Voor de volgende competitie-wedstrijd stopte de showtrein van 0ostrum4 in het Horster kerkdorp Melderslo waar wij moesten aantreden tegen het zevende met die naam. Na de goede oefenwedstrijd gingen we vol goede moed meteen in de aanval en na enkele minuten spelen had Jan Custers de doelman al 2 keer gepasseerd. De eerste keer met een zwak rolletje dat bij de doelman door de benen rolde maar net naast ging maar de tweede keer met een strak schot wat wel doel trof. Toch duurde deze voorsprong niet lang want 'n schijnbaar mak kelijke kopbal belandde via via (volgens Hans via 'n uitpuilend zwart gat) in het doel. Toen was het weer de beurt aan Oostrum om weer wat te doen en deze keer was het Rene van Lieshout die voor de voorsprong van 2-1 zorgde met een afstands schot bene den in de hoek. Maar weer kwam Melderslo terug, zij het dat volgens onze vlag-draagster Tilly hierbij enkele mensen buiten spel liepen, zodat de stand weer gelijk werd. Toch was het Oostrum dat met een voorsprong thee kon gaan drinken want een trap van een Melderslose verdediger belandde de bal bij Jan Custers op het hoofd die beheerst inkopte. Na de thee was het weer Oostrum dat snel tot een doelpunt kwam ditmaal kwam het van de voet van Jan Ewals 2-4. Toen even later Harrie Linders struikelde terwijl hij de doelman omspeelde was het Jack Linskens die de strafschop mocht nemen. Na in eerste instantie alleen de doelman geraakt te hebben raakte hij toch in tweede instantie het net. Ook voor het laat ste doelpunt tekende Jack Linskens in hoeverre hierbij de wind een belangrijke rol speelde lopen de meningen uiteen maar volgens Jack zelf had het zo moeten zijn zoals het gegaan is. Er had in de tweede helft eigenlijk nog meer gescoord moeten worden maar of dit lag aan de magie van het "zwarte gat" of aan de onkunde van Oostrum dat zullen we nooit weten. Maar deze wedstrijd zal in de archieven vermeldt komen te staan als de wedstrijd van het "gattig hoopje" of het "hoopje gat". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13