de prijs dus niet kunnen verloten. Volgend jaar zullen we een iets eenvoudigere puzzel zoeken. Er waren wel drie inzendingen die bijna goed waren. Deze in zenders hadden Klaassen als midvoor Janssen als Linksbinnen en Bos als linksbuiten. Bos kan geen midvoor zijn, dit blijkt uit de regel In de voor hoede zijn met uitzondering van van Duin alle vlèugelspelers langer dan Bos. de Jeugdleiders. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 3 - LOTTUM 22_-_2_ Op deze stormachtige zondagmorgen kon Oostrum weer een punt toevoegen aan haar totaal, door een gelijkspel in de wacht te slepen tegen de tweede keus van Lottum. In het begin van de wedstrijd leek Oostrum al vrij gemakkelijk op een voorsprong te komen, doordat een Lottumse verdediger tot tweemaal toe zijn keeper trachtte te passeren. Bij een terug speelbal stond de paal in de weg en een schitte rende kopbal ging maar net naast. In de 8e minuut was het dan toch raak. Onze laatste man had 's woendags Ruud Gullit aan het werk gezien en ook zijn overtreding werd met een penalty bestraft. Wiel Künzeler kon de penalty in eerste instantie wel stoppen, maar tegen de tweede inzet was hij kansloos. Na 18 minuten kon Oostrum de stand weer recht trekken. Een schitterend genomen vrije trap werd door Martien Verstegen al even schitterend ingekopt (1-1) In de rest van de eerste helft zagen we een elftal aan het werk, dat enkele mooie combinaties op de mat legde maar niet meer wist te scoren. In de tweede helft werd het voetbal van Oostrumse zijde zo mo gelijk nog slechter als het weer. De combinaties liepen niet meer en de tegenstander kon het initiatief overnemen. Zo moest onze laatste man er al zijn borstharen aan wagen om een bal van de lijn te houden de vorige keer had hij z'n handen nog nodig) en bleef de schade tot aan de 74e minuut beperkt tot wat gekreukte haren. Op dat moment scoorde Lottum haar verdien de treffer nadat een bal niet weggewerkt kon worden (1-2) Hierna bleek weer even hoe goed de kennis van de spelregels is in dit toch wel intelligente team. Een indirecte vrije trap werd door een Lottumse speler ineens ingeschoten waarna hij juichend naar de middenstip rende. Ondertussen hadden wij het spel weer hervat met de toegekende vrije trap en probeerden alsnog de aansluiting te forceren. Dit lukte Leo "van" Basten die staande op de zijlijn de keeper met een ontzettende hoge bal verraste. Even dachten wij nog dat de goal afgekeurd zou 12 rtt

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12