12 den in het gemeenschapshuis in Ysselsteyn. De volgende spelers (sters) moeten om 9.30 uur beginnen: Bart Camps, Ton Verstraelen, Ralf Bus, Jacco Camps, Ronald Peters, Bas Dirkx, Jos Verhaegh, Pieter Rijs, René Bonte, Wil lem Vollenberg, René Kivits, Nelleke Rijs, Edward Cremers. De volgende spelers(sters) moeten om 10.30 uur beginnen: Robin Oudenhoven, Bas Künen, Irma Beckers, Lars Beuving, Pieter Verhagen, Marcel Janssen, Bert van de Venne. Er wordt in verschillende leeftijdsgroepen gespeeld. Bij de in schrijving hebben we vermeld, dat het vervoer zelf geregeld moet worden. Zorg dat je minstens een kwartier voor aanvang van je wedstrijden aanwezig bent en vergeet je sportkleding niet en meld je bij de op dat moment aanwezige leider, dat kan zijn: Sjaak Rijs, Joop Bus of Luc Duyn. Als je nog tafeltennisbenodigdheden wilt aanschaffen; de firma Wilma Sport uit Panningen geeft deze dag ook acte de présence en kan je waar nodig, adviseren. We wensen alle spelers(sters) een sportieve dag en hopen met jullie op goede resultaten en veel supporters.' Op zaterdag 22 oktober gaan we er een dagje uit met de jeugd van de tafeltennisvereniging en wel naar Baarlo naar het recrea- tiebad aldaar. Vertrek om 10.00 uur bij het gemeenschapshuis. We verwachten om ongeveer 16.30 uur terug te zijn. Meer mededelingen hierover op onze wekelijkse clubavond. Kun je niet, meld je dan af in verband met het regelen van vervoer bij Sjaak Rijs of Joop Bus. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen huisleague vijfde speeldag Maandagavond Magic Line Pinfall Wizzard Pinhunters Close Encounters The Real Strikers Fall Down Altijd Raak S.V.C.B. 0-4 3-1 3-1 1-3

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12