SCarmonie óub cMatriS cJuteUz Twan van EnckevortOoster. Thienweg 30, De heer Kreutz, Wester Thienweg 17. De prijswinnaars kunnen hun prijs op school af gaan halen. Tevens willen wij van de gelegenheid gebruik maken om iedereen die op wat voor manier dan ook heeft meegeholpen, heel harte lijk te danken voor hun hulp. Verder bedanken wij iedereen voor de getoonde belangstelling. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM - VENRAY Donderdag 13 oktober: bestuursvergadering in het gemeeschaps- huis, deze vergadering begint om 19.30 uur. Zaterdag 15 oktober: Play-in voor onze deelnemers in het Bis schoppelijk College in Echt. Van onze vereniging nemen aan deze play-in deel de leden Heidi Achten en Anita Reijnders. Om 9.30 uur worden zij 's morgens in Echt verwacht. Na een hele dag repetitie onder deskundige leiding zal 's avonds een harmo nie-orkest geformeerd worden voor de slotuitvoeringdie om 20.00 uur begint. Graag wensen wij onze deelneemsters een ple zierige, leerzame dag toe. Maandag 17 oktober: repetities in het gemeenschapshuis: van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest. Woensdag 19 oktober: repetities tamboerkorps in het gemeen schapshuis: van 19.00 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps - van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. Dorpsfeesten: voor de dorpsfeesten in het komende weekend, wil len we ook vanaf deze plaats graag een beroep doen op alle le den om er samen voor te zorgen, dat het ook dit jaar weer goed verloopt. Nadrukkelijk willen wij erop aandringen om nauwgezet de opgestelde taakverdeling op te volgen, vooral ook om op tijd aanwezig te zijn en bij eventuele verhindering dit tijdig aan de organisatiecommissie door te geven. We rekenen op ieders me dewerking. Het comité. 10 MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10