drachten werdem omgezet in punten, waarvan de tijd de doorslag gaf. Dit gold voor de groep en persoonlijk. Na het openingswoord van de voorzitter kon er gestart worden. Dit met begeleiding van speaker Harry die dit op zijn bekende en ervaren wijze het wederom voortreffelijk deed. Opdracht was de baan zo snel mogelijk afleggen. Hiervan bleek Arthur Vermeulen de van groep 1; de snelste te zijn met een tijd van 27,5 seconden, een nieuw baanrecord. 2e Opdracht was een bepaalde uitgezette afstand zo langzaam mogelijk af te leggen zonder met een of twee voeten met de grond in aanraking te komen. Dit onderdeel ging naar Harold Michiels van groep 4. Het ballon prikken opdracht 3 ging naar Jan-Hein Loonen van groep 5. Het 4e onderdeel was een behendigheidsrit waarin 2 wippen en een zigzag met pionnen uitgezette baan genomen moest worden. Dit ging weer naar A. Vermeulen van groep 1. Als laatste op dracht was een estafette, die gewonnen werd door groep 5. In Bowling Bistro vond 's avonds bij de video van de W.K. van Slagharen, de prijsuitreiking plaats. Het clubkampioenschap ging naar: 1. René Kivits 2. Jan-Hein Loonen 3. Arthur Vermeulen Bij de groepen gingen de prijzen naar: le prijs: Groep 5. Rene Kivits Jan-Hein Loonen Leon Jacobs Sander Groenen Stijn Bus 4e prijs: Groep 2: Johan Sikes Jan-Willem Reuling Mark Sikes Barry Cornelissen Denny Sonnemans 2e prijs: Groep 1: 3e prijs: Groep 4: Arthur Vermeulen Mariëlle Thijssen Giovanni Engels Erwin Thijssen Joni Oostveen Ronnie Cornelissen Harold Michiels Boenma Oostveen Ivo Sikes Mark v.d. Wildt 5e prijs: Groep 3: Bart v.d. Sluis Twan van Enckevort Wouter Lauwaars Denis Franssen Rolf Vloet De avond werd besloten met enkele glaasjes fris en een bord heerlijke frites. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 17 f

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 17