limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. voor de deur. Zonder Uw hulp kan het Prinses Beatrix Fonds niet helpen Gaat U de collectebus dus niet uit de weg en mocht U die bewus te bus niet tegenkomen: U kunt ook gireren op rekening 9 6 9 of per bank overschrijven op rekening 70 70 70 325 ten name van het Prinses Beatrix Fonds te 1s-Gravenhage Helpt het Prinses Beatrix Fonds de zon te laten schijnen voor diegenen, die het zo hard nodig hebben! Ook dit jaar zullen de leden van de Oostrumse vereniging voor ouderen deze collecte verzorgen. Wenst U meer inlichtingen? Schrijf of bel naar: Prinses Beatrix Fonds, Noordeinde 57-71, 2514 GD 's-Gravenhage, tel.070 - 648930. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-n- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES_L1V1B1 Op vrijdag 23 september brengen we een bezoek aan de C.V.V. te Grubbenvorst Ter gelegenheid van de in gebruikneming van de nieuwe bloemen veiling, is er een grote tentoonstelling. Het accent van deze tentoonstelling zal zeker op de bloemen liggen maar daarnaast zullen er ook tuinbouwprodukten uit ons gebied vertegenwoordigd zijn. Op gezette tijden, kan er genoten worden van bloemschik demonstraties en optredens, waarin de Limburgse kuituur centraal staat. We vertrekken om 9.30 uur bij café Vermeulen (ieder dient haar eigen vervoer te regelen) De gereduceerde entreeprijs is 5,p.p. U kunt zich vóór vrijdag 23 september opgeven bij Mevr. D. Wolters, tel. 82129. Het plaatselijk comité. O _Q_ O-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7