lijk aantal toeschouwers naar het gloednieuwe speelveld van Oostrum gekomen. In de eerste helft zagen zij een zeer fel Wanssum het initiatief in handen nemen. Dit resulteerde in en kele goede kansen maar onze vers gekozen aanvoerder Theo Kes- sels (hij had voor twee weken zijn naam in dit blad betaald) voorkwam dat Wanssum tot scoren kon komen. Naarmate de eerste helft vorderde kwam Oostrum iets beter in het spel en konden er enkele aanvallende acties ondernomen worden. Hierdoor ont stond er een vrije trap op 23.16 m. van het doel. Geert Janssen nam de rol over van de aan zijn linkerkaak geblesseer de Carlo Verheyen en tikte de bal naar Henri Wilmsen. Deze speelde de bal vriendelijk terug op de Wanssumse keeper, die dit met een doelpunt beloonde (1-0). Een ietwat geflatteerde ruststand Na de rust werd echter snel alle twijfel weggevaagd. Plotse ling stond er op het veld een goed geoliede (nee, niet in de olie) machine. De bewegingen van achterhoede, halfveld en voor hoede gingen in elkaar over als bij tandwielen in een echte machine. Helaas kon er in deze periode (ca. 20 minuten) niet gescoord worden. Door enkele wissels kon Wanssum het initiatief weer overnemen. Er ontstonden enkele gevaarlijke scènes voor het Oostrumse doel. Maar ook Oostrum was niet ongevaarlijk. Met een poeier van 22 m. verraste Toet Poels iedereen, inclusief de Wanssumse goalie. Het schot belandde echter op de lat. Dit was voor de scheidsrechter een hele opluchting want die had zijn boekje al vol met boekingen, plaatsverwijzingen en wat al niet meer zij Uiteindelijk wisten onze 11 balvirtuozen de winst toch vast te houden waardoor het elftal trots kan zijn op een balans van 6 punten uit 3 wedstrijden (het maximale dus, voor de leken onder U)Alle reden dus om zondag a.s. aanwezig te zijn op het voet balveld voor alweer een topper: OOSTRUM 1 - EVERTSOORD 1. Laat zien, dat U in Oostrum woont en zorg dat U er bij bent. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T_0_T_0_-_L_0_T_T_0NIEUWS Maandag 26 september van 19.00 - 21.00 uur uitbetaling van 5,tot 60,(s.v.p. kopie meebrengen). Leest U ook het deelnemersreglement op Uw kopie en wel onder letter F. Maar om U niet voor niets te laten lopen, doen wij de uitbetaling om de 4 of 5 weken naargelang er zondagen zijn in de maand. KAD0 LOTTO. Op woensdag 19 oktober EXTRA trekking voor de Lotto. Hiervoor heeft men extra formulieren nodig en moet U 4 2 ko lommen invullen en betaalt men 4,40. Formulieren verkrijgbaar op het inleveradres

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13