00STRUM_3_-_LEUNEN_63_-_0 Na een dikke nederlaag en een gelijkspel kreeg Oostrum 3 afge lopen zondag Leunen 6 op bezoek, die tot dan toe de volle winst binnenhaalde. Dat Leunen 6 ook deze wedstrijd in haar voordeel wilde beslissen, bleek al gauw door de inzet, die zij vanaf de eerste minuut toonde. Doordat ook Oostrum bereid was te werken voor de punten, ontstond er een gelijkopgaande eerste helft, waarbij Leunen iets gevaarlijker was. Zo ging de bal een paar keer net voorlangs of naast het doel en mocht Oostrum met een 0-0 ruststand niet klagen. Na de pauze kreeg Oostrum iets meer ruimte op het middenveld en begonnen de combinaties ook beter te lopen. De uit deze combi naties ontstane kansen konden vooralsnog niet omgezet worden in doelpunten. Nadat onze grensrechter zijn vlag had ingeruild voor een plaats op het middenveld, kwam hij al vrij snel in een goede scoringspositieMet links haalde V/iel uit en de door de regen zwaar geworden bal zeilde in het doelNadat V/iel nog maals benadrukt had, dat het de linkervoet was, kon er afge trapt worden en ging Oostrum op jacht naar een tweede doelpunt. Uit een corner kon Theo v.d. Pas, geheel vrijstaand, inkoppen, waarbij de keeper zich niet van zijn beste zijde liet zien. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd werd tot het laatst be waard. Na een goede aanval over rechts, stoof Theo v.d. Pas (fast as lighting) met de bal aan de voet tot aan de achterlijn. Hier aangekomen kon hij de bal terugleggen, waarna Martien Ver stegen (net hersteld van een korte inzinking) de bal in de tou wen werkte (3-0)Hierna kreeg Leunen nog enkele kansen maar deze werden niet in doelpunten omgezet. Zondag a.s. gaan we op bezoek in Merselo waar we om half drie aantreden tegen hun derde elftal Bijzonderheden: Een goed leidende scheidsrechter stuurde in de ze sportieve wedstrijd een Leunen-speler van het veld wegens natrappen en vermaande een Oostrum-speler wegens het gebruik van "vieze woorden" o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 1 -_WANSSUM_21_=_0 De eerste thuiswedstrijd in de competitie voor de beste 11 uit Oostrum was tegen een niet bepaald gemakkelijke tegenstander uitgevallen. Wanssum, de club waar onze huidige trainer vorig jaar nog zijn kennis probeerde over te brengen, was er zeer op gebrand om in Oostrum een goed resultaat neer te zetten. Ondanks het niet al te aangename weer was er toch een rede-

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12