limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. MAATSCMPPELIJKE-ORIEOTERINGSCURSIJS Op maandagavond 5 sept. a.s. om 19.30 u. gaat het Gerlach In stituut weer beginnen met de Maatschappelijke Oriënterings cursus voor volwassenen. We gaan ons 27e cursusjaar in, een bewijs dat ons cursuspakket nog steeds veel mensen aanspreekt. De 6 vakken die wij bieden zijn: Sociologie, Psychologie, Geschiedenis, ChrLevenswaardenBurgerschapskunde en Economie. De vakken worden 's winters gegeven, verdeeld over 20 avonden, elk van 3 lessen. Als u de prijs hoort, 130,= voor deze 60 lessen, hebt u ook al gauw uitgerekend dat dit bepaald wei nig is, in deze dure tijd: een rijksdaalder per les! Drie winters lijkt lang, maar de ervaring leert dat wij die tijd gewoon nodig hebben, willen wij iets goeds bieden. Eind maart stoppen wij weer. Een speciale vooropleiding is niet nodig: algemene belangstelling vinden wij wél belangrijk! Er is geen huiswerk,.en boeken behoeven niet te worden aange schaft. Ouders van schoolgaande kinderen hebben nogal eens be hoefte zich diepgaander te verdiepen in nieuwe maatschappelijke ontwikkelingen; de leerprogramma's op school zijn zo anders dan die van ons vroeger Ook mensen met een vakopleiding vin den die vorming vaak wat te eenzijdig en missen achtergrond informatie bij het lezen van de krant. Wddr zou je je kennis nu een beetje ontspannen en gezellig op kunnen halen? Nou... bij het Gerlach Instituut!.' Vraag eens inlichtingen bij Mevr. A. Rutten, Venneweg 1, tel. 81113. DAMES^V^ Donderdag 1 sept. a.s. openen wij 't nieuwe seizoen met onze jaarvergadering en tevens bestuursverkiezing. Aftredend zijn: Mevr. M.v.dBoogaard (niet herkiesbaar) Mevr. M. Bus (niet herkiesbaar) Mevr. L. Folkerts (herkiesbaar) Nieuwe kandidaten kunnen zich vóór 1 sept. of tijdens de verga dering opgeven bij Mevr. D. Wolters Na afloop van de vergadering is er gelegenheid om te kienen. Deze vergadering begint om 20.00 uur in 't Gemeenschapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2