BOND H. Joosten C. Wilms Th. Kessels M. Beckers H. Claassen W. v. Delft A.C. Linders M.J. Pijnappels Weeklotto Toto wordt nog in de bus gegooid. S.v.p. goed invullen en klaarleggen dan is het ophalen van het formulier zo gebeurd. Verdere inlichtingen van Broekhuizenstraat 53, Tel. 87954 Gegroet S.V.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BOWLING BOND VENRAY. De nieuwe competitie start dit jaar op: Maandag 5 september a.s. om 19.30 uur. Het wedstrijdprogramma zal op de Algemene Ledenvergadering aan de teams worden uitgereikt. De Nationale league start dit jaar op zondag 11 september. De Algemene Ledenvergadering is vervroegd en wordt gehouden op dinsdag 30 augustus a.s. in Bowling Bistro Venray te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Er zijn nog een heleboel leden die hun con tributie ad. 50,00 nog niet betaald hebben. Gaarne ovbtgv. rek. nr. 14.00.01.360, of indien dit moeilijk is contant aan onze penningmeester. Indien wij Uw contributie niet voor aanvang van de competitie hebben ontvangen, bent U niet speelgerechtigd in de huisleague. Indien voor 10 septem ber a.s. geen contributie is ontvangen, wordt men uit de leden administratie verwijderd en afgemeld bij de N.B.F. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o FIETSCROSSWEDSTRIJD_IN_OOSTRUM: Zondag 28 augustus a.s. organiseert de fietscrossclub "Flying Jumpers Oostrum" haar derde open fietscrosswedstrijd van dit jaar. Opnieuw kan elke jongen of meisje die in het be zit is van een veilige crossfiets en die niet jonger is dan vijf en niet ouder is dan vijftien jaar, inschrijven voor deze wed strijd. Tijdens de wedstrijd is het dragen van een valhelm, handschoenen, lange broek en hemd of trui met lange mouwen verplicht Deelnemers behoeven niet persé lid te zijn van de crossclub. 12

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12