MISDIENAARSBEURTEN^ Zaterdag 14.00 u. Wilbert Kusters - Sander Martens 19.00 u. Harm van Huet - Clemens Weijs - Bram Linskens - Bas Künen Zondag 8.30 u. Michel Ghielen - Willem Vollenberg - Ronny Reijnders - Ron Versleijen 10.00 u. Marcel Holtackers - John Martens - Tonny Linders - Twan van Enckevort Woensdag 19.00 u. Geert Versteegen - Arno Janssen - Paul Bovendeerdt - Maarten Camps Donderdag 8.30 u. Robin Oudenhoven - Sjonnie van Cuijck - Coen Litjens - Harm van Huet 10.00 u. Clemens Weijs - Bram Linskens - Sander Martens - Wilbert Kusters o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o—o—o—o—o—o—o-o—o-o—o-o-o—o-o—o—o—o—o-o—o—o L.V.B. Voor diegene die onvoldoende agrarisch onderwijs hebben gevolgd wordt een cursus bedrijfsvoering gegeven. Afhankelijk van de aanmelding zal een Rundveehouderij, Akker bouw, of intensieve Veehouderijcursus gegeven worden. Voor verdere informatie: M.Verheijenlid.v.d. agrarische werkgroep Van Broekhuizenstraat 40, Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-oo-oo-oo-o-o-o-o-o o-o-o O De collecte voor de Hartstichting heeft opgebracht: 1.180,00. Aan allen die er aan meegewerkt hebben om deze aktie te doen slagen heel hartelijk dank. Namens de Hartstichting, -o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo o-o-o-o o DAMTOERNOOI VOOR HUIS-DAMMERS Op de Maandag-Avonden, 9 mei, 30 mei, 6 juni en 13 juni, aanvang half acht. In de zaal Thielen, op het Kennedy-Plein te Venray. Organisatie: Damclub Venray - alle leeftijden, leuke prijzen. Doe mee'Weet raad met Uw vrije tijd. Dammen is een pracht-denksport Bij ons leert U het goed. Nader informatie tel:. 04780 - 89730 o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-ooo-oo-o-o-o-o-oo-o o-o o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6