05-11 12-11 19-11 26-11 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o M0NTAGNARDS_3_- 00STRUM_21 - 2 Het was een bloedhete zaterdagmiddag. Ja, zaterdag om de al te grote invloed van bepaalde vloeistoffen te vermijden. Van te voren wisten we reeds dat er hard gewerkt zou moeten worden, want Bergen staat als een uiterst begaafd elftal bekend, en een verlies was niet gewenst, omdat Montagnards de plaats op de ranglijst juist onder ons bezette. Reden genoeg dus om er flink tegenaan te gaan. De invloed van de hitte was echter groot. Na de eerste felle 15 minuten leek de fut er bij ons 2e elftal al aardig uit. Er werd niet meer zuiver genoeg gespeeld, waardoor er meer gelopen moest worden dan eigen lijk nodig was. Bergen gaf blijk van hun zeer goede techniek en het kon bijna niet uitblijven dat ze de score zouden openen. Dit gebeurde in de 34e minuut (1-0) Na de rust werd er door ons 2e elftal een reklame-voorstelling voor het voetbal gegeven. Bergen, de toch niet meest geringe tegenstander, werd bij vlagen volledig zoek gespeeld. In de 56e minuut werd onze spits Geert Janssen in een fraaie positie gelanceerd, vervolgens speelde hij zich bekwaam vrij en liet hij z'n linkerbeen eens zwaaien. Met de buitenste voet aan zTn linkerkant, buitenkant schoen, verdween de bal via de binnen kant van de linkerpaal achter de kansloze doelman in het net, (1-1). En het overwicht van Oostrum bleef. Verdedigers die aan vallers dolden (ik denk hierbij aan Wien en Ben) was geen uit zondering. In de 86e minuut gaf Gerrit Broeren de zoveelste pass voor zich zelf door de verdediging. Maar Martien Verstegen offerde zich op voor onze routinier en stormde vol overgave op de bal toe. Ook hij gebruikte vervolgens z'n linkervoet en met een fraaie curve verdween de bal in het doel (1-2). Uitzinnige vreugde in de Oostrum-gelederen. Bergen was niet meer bij machte om nog iets terug te doen. Aldus waren de voorbereidingen voor de feestavond goed. Deze slaagde dan ook goed. Een dramatisch hoogtepunt op de avond was de aanbieding van het afscheidscadeau voor leider Sjef Arts. Zeven en drie kwart emmers tranen werden weggesjauwd, waarna er weer volop gedronken kon worden om het verloren vocht bij te vullen. Oostrum - Maashees o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10