Daarna hebben wij maanden te maken gehad met een zeer natte en modderige toestand, waarbij het onmogelijk was ook maar iets af te maken wat op een crossbaan leek. Uren zijn gaan zitten in het graven van slootjes en sleuven om het water maar af te voeren, doch telkens opnieuw liep het terrein weer onder. Langzamerhand dreigde de reeds lang ge plande openingsdatum van 24 april in gevaar te komen. Doch dankzij de steun van de firma Van Rattingen en de inzet van de reeds eerder gememoreerde vaders lijkt het erop dat de eindstreep net op tijd wordt gehaald. Zondag a.s. is het dan zover en kan de jeugd haar gang gaan. Hoewel er inmiddels een officiële fietscrossclub onder de naam "Flying Jumpers" is opgericht, waarvoor tot op heden een 25-tal jongens zich als lid hebben aangemeld, benadrukken wij nogmaals dat de crossbaan open is voor iedereen. Omdat de baan uiteindelijk toch is gerealiseerd door de inzet van het bestuur van de crossclub met de steun van enkele sym- phatisanten, menen wij uiteindelijk langs deze weg een beroep te mogen doen op de Oostrumse bevolking en het Oostrumse ver enigingsleven. Iedereen die wat over heeft voor onze jeugd, nodigen wij uit: kom zondag a.s. naar de fietscrosswedstrijd en werk zodoende het door ons gemaakte tekort weg! U betaald slechts 1,00 entree en daarnaast kunt U gebruik maken van onze verkoopstand (bier, limonades, soep en broodjes met worst). Ook de winst komt ten goede van de jeugd. Extra giften zijn daarnaast van harte welkom. Mensen laat zien dat U ons initiatief hebt gewaardeerd; wij hebben het gedaan voor Uw kinderen! Wij hopen U een gezellige middag te kunnen presenteren. Voor wat betreft de inschrijving voor de wedstrijd zie verder in dit mededelingenblad. Bestuur ^ietscrossclub Flying Jumpers o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De keuze in bloemen bij ons is ruim. Voor begrafenissen, bruiloften, huis en tuin. Bloemisterij Peeters Meerloseweg 14, Oirlo Tel.: 04787 - 360. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 21

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 21