FIETSCROSSWEDSTRIJD IN OOSTRUM Op zondag 24 april a.s. wordt de eerste fietscrosswedstrijd van dit jaar georganiseerd door fietscrossclub "Flying Jumpers" uit Oostrum. Deze wedstrijd is bedoeld voor niet-licentiehouders in de leef tijd van 5 t/m 16 jaar (ook meisjes)die in het bezit zijn van een veilige crossfiets. Tijdens de wedstrijd is het dragen van een valhelm, handschoenen lange broek en trui met lange mouwen verplicht. Inschrijfgeld: 3,00. Plaats Terrein achter Randenrade Oostrum. Aanvang 12.00 uur. Alle deelnemers worden verzocht tijdig aanwezig te zijn, want de startkaarten moeten voor 11.30 uur afgehaald zijn. Opgave is mogelijk t/m 22 april a.s. (tot een max. van 200 deel nemers) bij onderstaande adressen: J.M.M. Franssen, Randenrade 24, Oostrum, tel. 04780 - 80802. M. Kivits, Herenpasweg 2, Oostrum, tel. 04780 - 83530. I.v.m. de indeling in leeftijdsgroepen graag de geboortedatum vermelden. Entreeprijs bedraagt slechts 1,00. Voor de goede orde maken wij nogmaals bekend dat deelnemers geen lid behoeven te zijn van de crossclub. Laat iedere jongen of meisje uit Oostrum, die over een rede lijke crossfiets beschikt, zich inschrijven. Wellicht kan er onderling geleend worden, (in iedere manche gaan slechts zes crossers tegelijk van start)Wanneer je ons opgeeft dat met tweeën of meerderen gebruik wordt gemaakt van één fiets, houdt de jury hiermede rekening bij het indelen van de groepen. Leden van de crossclub dienen zich ook in te schrijven! Wij missen nog enkele namen! Veel plezier en meldt je aan! Prestatie is niet belangrijk en je fietst met leeftijdgenoten. Voor de drie eersten in elke leeftijdsgroep zijn mooie bekers te winnen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 0PENING_FIETSCR0SSBAAN Zondag 24 april a.s. kan de Oostrumse jeugd eindelijk de fiets crossbaan achter de Randenrade officieel in gebruik nemen. In oktober 1982 startten een aantal enthousiaste vaders met de aanleg van dit crossbaantje. Allereerst moesten een aantal bomen worden gerooid en kon nog net voor de invallende winter een begin worden gemaakt met het grondwerk. 20

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 20