W. Pingen L. Duyn H. de Kleijn J. de Bruijn W. v. D elft H. Bruggeman J. Verhaegh M.J. Pijnappels N. Moorrees-Peeters B. Broeren J. Smedts A. Boom Indien U niet kunt, bel dan even want niet uitbetaalde kaarten gaan terug naar de sport-toto en moet U zelf reclameren. Vooruit betaling (kosten 2,75 70 cent) aan porto. Nieuwe formulieren kunnen maandag ook ingeleverd worden. Verdere inlichtingen bij van Broekhuizenstraat 53, tel. 87954. Dries o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_2 - LEUNEN 5: 2-0 Met Leunen hadden we nog een appeltje te schillen. In Leunen zelf hadden we immers op uiterst blamerende wijze verloren doordat iedereen, ook degene wiens hart niet ver van de pen waarmee ik dit schrijf klopt, liep te slapen. Het geheel was bijzonder proffesioneel aangepakt. Voor de wed strijd, werd aan de vele fotograven de mogelijkheid geboden om hun vak naar hartelust uit te oefenen. Ondertussen werd het publiek mooi weer aangeboden door de organisatoren van het festijn. De eerste helft was echter niet wat men ervan mocht verwachten. Oostrum kon de grotere klasse niet tot uitdrukking brengen. En Leunen kreeg ook de nodige kansen, maar zoals de hele orga nisatie perfect was zo stond ook de paal op de goede plaats. Na een harde toespraak onder de pauze werd Leunen in de 2e helft goed in bedwang gehouden en na een fraaie rush van Hans Wilmsen rondde deze dat met een zuiver en onhoudbaar schot af Twee minuten later kreeg onze spits Geert Janssen de kans om de wedstrijd te beslissen. De spanning in het stadion was te snijden. En om deze spanning erin te houden trapte hij uiterst knullig onder de bal door. Met nog 25 minuten te spelen kwamen Henri Wilmsen en Martien Verstegen in de wedstrijd. En na een prachtige combinatie de monstreerde Henri wat hij in de jeugd geleerd had. Brief schrij ven (evt. met postcode), postzegel plakken en wegsturen oftewel stoppen, goed leggen en plaatsen en dus, 2-0. Maar ook onze rechtsback vond het niet leuk dat de spanning uit de wedstrijd dreigde te ontsnappen. Daarom kopte Ben Broeren de bal precies richting rechterbovenkruisingDe wind zorgde er echter voor dat de bal nog juist naast het doel ging. Iets wat Ben natuurlijk allang wist. En toen was het zover af gemat mochten we het veld verlaten. Sommigen met bloed in de neus (hoe gaat het ermee Jos) maar in meerderheid voldaan. -O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13