BEGELEIDEN OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERS WOENSDAG 27 APRIL: 13.00 uur: mevr. Arts - mevr. v. Cuyck 14.25 uur: mevr. Cornelissen - dhr. Vermeulen o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-O-o-o-o-o-o-o-o-O-O-O-O- S00 STRUM Afd^_Voetbal Op 21 mei a.s. wordt de Oostrumse sportdag, georganiseerd door S.V. Oostrum met aansluitend de feestavond gehouden. De opzet van deze dag zal nagenoeg gelijk zijn aan die van het afgelopen jaar. Voor het onderling voetbaltoernooi komen de volgende spelers in aanmerking A: Alle senioren voetballers B: A-jeugdspelers C: Veteranen D: Leden van de tennisvereniging (vanaf 16 jaar) die ook 'ns willen voetballen E: De overige leden van S.V. Oostrum die ook gaarne aktief aan het toernooi willen deelnemen: b.v. de jeugdleiders enz. De aanvang van het toernooi is 12.00 uur. Aanmelding: De spelers die vallen onder de categorieën A - B en C worden voor opgave aan het toernooi en feestavond benaderd door de leiders De overige spelers die vallen onder de caterogieën P_en_E moeten zich doormiddel van onderstaand op- gave-formulier voor 1 mei a.s. aanmelden. Ook degene die alleen aan de feestavond deelnemen moeten zich voor 1 mei a.s. aanmelden op de volgende adressen: Th. Versleijen, Geysterseweg 9 J. Arts, Randenrade 50. Opgave formulier Naam speler: Adres Bovenstaande neemt wel/niet deel aan het voetbaltoernooi op zaterdag 21 mei a.s. Bovenstaande neemt wel/niet deel met een/twee personen aan de feestavond Aanmeldingen voor 1 mei a.s. bij: J. Arts, Randenrade 50 of Th. Versleijen, Geysterseweg 9. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-O 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11