Zondag 3 mei 1983 _Filmradddaj*_ Filramiddag met traktatie voor de kinderen vanaf kleuter schoolleeftijd tot en met de 6e klas basisschool. 14.00 uur tot 15.00-uur: Kleuterschool le en 2e klas basisschool 16.00 uur tot 18.00 uur: 3e Klas tot en met 6e klas basisschool x- Omdat het bestuur voor de Oostrumse Avond een grote be langstelling verwacht, dienen toegangsbewijzen te worden afgehaald. De toegangsbewijzen kunnen worden afgehaald van 11 april tot en met 16 april, bij dhr. L.Janssen, beheerder gemeen schapshuis, Watermolenstraat 6 te Oostrum. Wanneer U mocht vernemen dat er geen toegangsbewijzen meer zouden zijn, neem dan toch contact op met dhr. Janssen; indien blijkt dat er voor een acceptabel aantal belangstellenden geen plaats meer is, zal getracht worden een herhaling van deze avond te geven. Deze mensen hebben dan bij voorrang toegang. RAB0BANK_00STRUM Hebt U bouw- of koopplannen? Door de sterke rentedaling reeds financieringsmogelijkheden tegen een aantrekkelijke rente van 7,7 bij maandelijkse betaling van rente en aflossing met Gemeentegarantie Ook mogelijkheden aanwezig voor leningen met vaste rente b.v. Rabohypotheekbank, Bouwfonds, Levensverzekeringsmaatschappijen. Vraag geheel vrijblijvend naar de mogelijkheden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Z0MERREIZEN_1983 Voor de Lourdesreis met vertrekdatum 30 mei zijn nog enkele plaatsen beschikbaar; hebt U belangstelling voor deze reis: reserveer dan meteen. Voor de najaarsreis naar Zwitserland, vertrekdatum 1 september zijn er nog ruime mogelijkheden aanwezig. De najaarsreis heeft op verzoek dit jaar een geheel andere bestemming. Touringcarreizen komen steeds meer in de belangstelling. Dat geldt niet alleen voor de vele 8 of 10 daagse reizen naar het buitenland, maar zeker voor een aantal bijzonder goedkope be- 9 v

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9