cföarmonie Sub cMütriS cJutela OOSTRUM - VENRAY Donderdag 14 april: Bestuursvergadering in het gemeenschapshuis, deze vergadering begint om 20.00 uur. Maandag 18 april: Repetities in het gemeenschapshuis, van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest; om 20.15 uur zal een gecombineerde repetitie gehouden worden voor orkest en tamboerkorps samen. Aansluitend aan deze repetitie zal de kwartaalbespreking voor het orkest gehouden worden. Woensdag 20 april: Repetities in het gemeenschapshuis, van 19.00 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps; van 19.30 - 20.15 uur: het gehele tamboerkorps; om 20.15 uur: gezamenlijke repetitie voor orkest en tamboerkorps Solistenconcours Tijdens het achter ons liggende weekend, op zaterdag 9 en zondag 10 april, werd in Merselo het jaarlijkse solistenconcours van de gemeentelijke Muziekfederatie gehouden. Erg veel publiek heeft tijdens deze twee dagen kunnen luisteren naar goede muzikale prestaties door deelnemende solisten en en sembles, welke prestaties weer beoordeeld werden door de heer P. Kingma uit Venlo. In een korte nabeschouwing toonde ook Kingma zich verrast door het niveau van het gebodene Ook van onze vereniging werd door een aantal leden aan dit con cours deelgenomen. De resultaten die behaald werden mogen er zijn. In de vierde afdeling behaalde het trio Auke Poels, Nicole Ste vens en Jan Stevens op klarinet een eerste prijs met 5O2 punt. In de derde afdeling behaalde Anita Reijnders op cornet een eerste prijs met 51 punten, Heidi Achten op cornet een eerste prijs met 52 punten en het duo Nicole Stevens en Jan Stevens op klarinet een eerste prijs met lof met 54 punten. In de tweede afdeling behaalde het trio Heidi Achten, Anita Reijnders, Agnes Reijnders op cornet een eerste prijs met lof met 54^ punt. MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3