Na de eerste speeldag 1. Apers/Steenkamer 2. v. Elswijk/Siebers 3. Branje/Janssen 4. Thijssen/Latimer 5. Opten/v, Dijck is de stand aan de kop als volgt: 1535 1530 1481 1438 1427 Uitwisseling_Liessel De finaledag van de uitwisseling met Liessel is op 7 mei. De 10 beste spelers van de vorige uitwisseling hebben zich hiervoor geplaatst, en kunnen deze datum alvast vrij houden. Afmeldingen bij Tiny Janssen. Oranje toernooi. Evenals het vorige jaar, wordt er ook dit jaar weer een trio- toernooi gehouden op de dagen 30 april en 1 meiHet toernooi is ook dit jaar weer helemaal volgeboekt. Er doen 17 Venrayse ploegen aan mee. Vorig jaar werd de hoofdprijs 500,00 gewon nen door een trio uit Nijmegen, dat ook dit jaar weer deelneemt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In het kader van de openingsdagen van het gemeenschapshuis or ganiseert de tafeltennisvereniging Oostrum een jeugdtoernooi op zaterdag 23 april a.s. in het gemeenschapshuis. Aan dit toernooi kan iedereen vanaf de derde klas van de basis school tot en met de leeftijd van 15 jaar deelnemen. Voorwaarde is wel dat je in Oostrum woonachtig moet zijn. Er zal gespeeld worden in verschillende kategorieen. Binnen iedere kategorie is er een prijs te behalen. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur ?s morgens en de finales zijn om ongeveer 16.00 uur s middags. Sportkleding d.w.z. sportschoenen - donkere korte broek - donker shirt zijn verplicht. Sportschoenen niet thuis aantrekken maar meenemen. Natuurlijk zorg je zelf voor een tafeltennisbatje Tot slot: meedoen kost niets.' Opgave volgens inschrijfformulier alleen schriftelijk voor 16 april a.s. inleveren bij: TAFELTENNISVERENIGING OOSTRUM ORGANISEERT JEUGDTOERNOOI" DhrKoch Dhr. Bus Goetzenhof 19 Witte Vrouwenstr. 11 Oostrum Oostrum Oostrum Dhr. Hermsen leerkr. kl3 Mariaschool 17

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 17