puntloze, maar niet geheel bloedeloze eerste helft was het ge volg. Na de thee was het spelverloop aanvankelijk gelijk aan dat uit de eerste helft. Maar na 13 minuten gespeeld te hebben, werd eindelijk één van de kansen benut. Mark Wilmsen plaatste de bal vanuit vrije positie precies onder de lat en liet hiermee de keeper kansloos (0-1). Dit was de opkikker die we nodig hadden. Gerrit Broeren kwam in de plaats van de doelpuntenmaker en gaf vervolgens de pass die door niemand verwacht werd (ook door hemzelf niet) en hierop scoorde Ger Draaisma fraai 0-2. Ger had trouwens toch nog heel wat goed te maken tegen z'n ge boortedorp. Hij toonde daarom een bijzondere aard van felheid die niet door velen werd opgemerkt, maar die door de attente scheidsrechter met 5 minuten verplichte rust werd bekroond. Geen reden voor Oostrum 2 om niet meer verder te stormen. En stormen deed ook Hans Wilmsen die dit afrondde met- een fraai doelpunt, 0-3. Maar de koek was nog niet op. Want Herman Jeucken wou toch zo graag ook eens scoren. Hij wist de bal echter maar niet goed richting doel te krijgen. Toen opende Martien Verstegen z'n toch wel goed hart en loste een schot dat door Herman nog slechts licht getoucheerd be hoefde te worden om het in een doelpunt om te zetten. En tot ieders verwondering lukte hem dat (0-4 Toen was de koek wel op en keerden we voldaan huiswaarts met één lekke band en een niet gering aantal pilsjes in het vooruit zicht o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. 00STRUM_Afd._TENNIS 0PENINGST0ERN00I_1983_ Op 17 april a.s. wordt het openingstoernooi voör senioren ge speeld. Voor wedstrijdballen wordt gezorgd. Na uw partij is er in de kantine gratis koffie met vlaai te verkrijgen Er wordt volgens onderstaande poule-indeling getennist. Veel tennis plezier. De toernooicommissie J. Manders tel.tel. 85479 H. Camps tel. 82439 H. Bruijsten tel. 84394 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13