21 nov 11 dec. 19 dec. Vergadering werkcomité Indoortoernooi S.V. Oostrum afd Schaapskooi Venray Vergadering werkcomité tennis; tennishal o_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TOUR- EN WIELERCLUB OOSTRUM NAAR DERDE LUSTRUM. Op de jaarlijkse algemene ledenvergadering zijn de plannen voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt en is er het een en ander in de samenstelling van het bestuur veranderd. Voorzitter Piet Engbersen heeft na een energieke ambtsperiode van 8 jaar de hamer overgedragen aan Harry Hostermansdie als bestuurslid al 9 jaar werkzaam is, waarvan een vijftal als se cretaris Penningmeester was tot nu toe Harry Kessels. Hij beheerde de penningen vanaf de oprichting 1973, met volle overgave. Nu heeft Johan Philipsen zijn taak overgenomen. Secretaris Harry Hermkens wilde niet uit het bestuur maar wel zijn functie overdragen, zodat we nu in de persoon van Eddy Oosthoek een nieuwe secretaris hebben. Verder kwam voor de een paar jaren als bestuurslid gediend heb bende They Janssen, Berry Hermsen in de plaats. Tour- en Wielerclub Oostrum heeft als doel het organiseren van evenementen op het gebied van de wielersporteen en ander in de meest ruime zin van het woord. Het bestuur wil het programma uitbreiden, waarbij in eerste in stantie wordt gedacht aan gezinsfietstochten voor pa, ma en de kinderen. Het programma kan dan eventueel worden uitgebreid met rekreatiefietsers en of een damesgroep. De tijd zal leren of die groepen levensvatbaarheid hebben. De vereniging vindt dat ook op dat gebied een taak ligt. Een werkgroep is al bezig met de organisatie van 4 rekreatieve gezinstochten, die plaatsvinden op 1 mei, 12 juni, 21 augustus en 11 september. De programma's zullen t.z.t. aangeboden worden. Bij de opzet van het jaarprogramma is het feit dat de vereni- 10 oostrum

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10