jl. 65 jaar bestond. Reden om aan deze jaarvergadering, waar voor ook de dames/heren c.q. verloofden van de leden waren uitgenodigd, een feestelijk tintje te geven. Tijdens de jaarvergadering werden herkozen de periodiek aftre dende bestuursleden A. Janssen en H. Verheijen, waarbij boven dien A. Janssen tegelijkertijd herkozen werd tot president. Eveneens periodiek aftredend, maar niet herkiesbaar in verband met drukke werkzaamheden elders, was M. Arts. Met oprechte woorden van dank en een boeket bloemen voor zijn echtgenote werd van hem afscheid genomen als bestuurslid, zijn lidmaat schap zal hij gewoon voortzetten. Behalve het eerder genoemde 65-jarig bestaan was er echter nog meer reden om deze jaarvergadering een feestelijk tintje te geven. Maar liefst 6 jubilarissen kregen door hun echtgenotes een onderscheiding opgespeld, voor welke gelegenheid het Bonds- bestuurslid de Heer van Meijel naar Oostrum gekomen was. J. Joosten, die vanwege zijn 60-jarig lidmaatschap de gouden speld met robijn ontving; G. Vermeulen, die 50 jaar lid is en daarvoor de gouden speld met smaragd kreeg; E. Camps, Jan Custers, R. Ebisch en J. Weijs, allen 25 jaar lid van onze ver eniging, mochten daarvoor de zilveren speld in ontvangst nemen. Via een boeket bloemen werden de echtgenotes in de hul diging betrokken. Naast de vele felicitaties, direct na de uitreiking, willen we ook vanaf deze plaats een welgemeende gelukwens en tegelijker tijd ook dank uitspreken bij gelegenheid van deze jubilea. Met een gezellig samenzijn werd vervolgens deze jaarvergadering/ feestavond besloten. A_G_E_N_p_A; 12 mei Harmonie, optreden Eikenhofkapel in de Schouwburg. 12 juni Harmonie, inhalen Avondvierdaagse Venray 19 juni Harmonie, deelname orkest aan Peeltoernooi Neerkant. 26 juni Harmonie, concert in Oirlo bgv jubileumfeesten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3