WITTE_pONDERDAG We vieren vandaag de instelling van de H. Eucharistie. Gevolg gevend aan de woorden van Christus: "Doe dit tot Mijn gedachtenis", blijven wij dat gebaar van Christus de eeuwen door herhalen om aan Hem te denken. Om met de Heer te kunnen leven, hebben wij Hem nodig als brood, als voedsel voor onderweg, als onderpand voor eeuwig leven. De viering van de H. Eucharistie is een onuitputtelijke energie bron. Als wij ons voeden met Zijn levengevend Brood, dan zijn wij altijd "Verrijzenis-mensen" "Wie van dit Brood eet, zal leven in eeuwigheid", woorden van Christus zelf. Een hoopvolle gedachte, troost voor mensen, die het soms niet zien zitten en dat zijn we allemaal wel eens. Misschien betekent het voor U een moeilijke stap, misschien voelt U het aan als een offertje, misschien is het voor U een offertje om iedere week die weg naar de kerk te maken, om iede re week met die Eucharistieviering mee te doen? Mag Hij een of fertje van ons vragen, die Zelf zoveel geofferd heeft voor ons, die alles geofferd heeft voor ons, ook voor U. Laat het weer echt Pasen worden voor ons allen! KERKSCHOONMAAK Een openbaar gebouw, waar wekelijks zo veel mensen komen, heeft van tijd tot tijd een grote schoonmaakbeurt nodig. De lente schoonmaak van ons kerkgebouw heeft plaats op woensdag 30 maart. Mogen we rekenen op een groot aantal vrijwilligsters? Vele han den maken het werk licht en prettiger en dan kan het ook op één morgen gebeurd zijn. Alvast bij voorbaat dank, aktieve mensen! BLOEMEN Bloemen voor de versiering van de kerk op Witte Donderdag en Pasen zijn bijzonder welkom! SACRAMENTSPROCESSIE In verband met mijn Lourdesreis - het parochiegeschenk bij ge legenheid van mijn 40-jarig priesterfeest - is de Sacraments processie dit jaar niet op 5 juni maar op 12 juni. Uw pastoor. o-o—o-o—o-o-o-o-o—o—o-o-o-o-o—o—o—o-o—o-o-o—o-o—o-o-o-o—o-o-o—O 10 VROLIJK P

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10