VANUIT DE KLEUTERSCHOOL: Beste Ouders In de week van 21 maart starten we met het project Pasen. Rondom dit thema gaan we waarschijnlijk de volgende activi teiten doen. - Klasse gesprekjes: - nieuw leven - koud - warm - het benoemen van jonge/oude dieren - Liedje: Een rode streep langs hier Een blauwe streep langs daar Gele stippen wel drie, vier En het ei is klaar. - Versje: Wip, wip, zei het haasje En sprong door het gras En het lachte, omdat het pasen was Tok, tok, zei het kipje En legde heel blij Ter ere van Pasen een extra ei. Naar aanleiding van dit project gaan we: - Champignons kweken - De kindertuintjes weer gebruiken - Op vrijdagmiddag 25 maart een lente-wandeling maken in de Geysterse bossen - En ook dit jaar zullen we weer kuikentjes in de klas hebben Zoudt U de kinderen eierschaal, restjes wol en plaatmateriaal over de lente mee willen geven? Alvast bedankt. Wanneer U zin hebt om de werkjes, de kuikentjes e.d. te komen bekijken bent U van harte welkom. Nog enkele mededelingen: - Denkt U aan het spreekuurtje op maandag 21 maart? (van 19.00 - 20.00 uur) - Verschillende ouders hebben de ouderbijdrage nog niet vol~ daan. Wilt U a.u.b. de ouderbijdrage zo spoedig mogelijk overmaken op de Rabobank, rek. no. 1400.00.852. - Lidwien is inmiddels verhuisd. Haar nieuwe adres is Grotestraat 84, 5801 BH Venray. Tel. 04780-10296. Wij wensen U alvast hele fijne paasdagen, Leidsters Kleuterschool. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5