Omdat de leden nog zeer jeugdig zijn, werden de ouders zoveel mogelijk hierbij uitgenodigd. Een aantal ouders hadden hieraan dan ook gehoor gegeven. Er kwamen diverse punten aan de orde, die voor de jeugdige toe hoorders niet al te interessant waren. Allereerst werd medege deeld, dat het voorlopige bestuur heeft besloten de vereniging officieel in te schrijven via een notariële oprichtingsakte bij de Kamer van Koophandel. Dit in verband met de eventuele aan sprakelijkheid, omdat er officieel wedstrijden worden georga niseerd. Ook is het via deze akte mogelijk te zijner tijd aan sluiting te zoeken bij de K.N.W.U. Het tweede punt ging over inkomsten en uitgaven. De vereniging hoopt haar grootste bron van inkomsten te vinden in de te orga niseren wedstrijden, waarbij voor dit jaar drie data zijn ge pland, namelijk 24 april, 29 mei en 28 augustus a.s. Hiervoor kan door iedere jeugdige crosser worden ingeschreven tegen be taling van ca. 3,— inschrijfgeld. Wel zal gestreefd worden het aantal per wedstrijd "overzienbaar" te houden. De jaarlijkse contributie zal bewust zo laag mogelijk worden gehouden. Besloten werd voor het eerste kind per gezin 15, te vragen en voor de volgende kinderen telkens 10, Omdat leden van de vereniging beneden 16 jaar geen stemrecht zullen hebben, worden ouders, indien zij dat wensen, tevens lid van de vereniging. Daarna kwam de verkiezing van de naam voor de vereniging aan de orde, waarvoor door de jeugdige leden een groot aantal zeer leu ke suggesties waren gedaan. Uiteindelijk werd met grote meerder heid "Flying Jumpers" gekozen onder welke naam de vereniging zich voortaan zal presenteren. Als leden van het bestuur werden definitief gekozen: J. Reuling (voorzitter), J. Franssen (secretaris/Penningmees ter), R. KivitsF. van Enckevort en A. Cornelissen, belast met de technische aspecten. Tenslotte werd medegedeeld, dat de crossbaan, zodra de weersom standigheden dit toelaten, zo snel mogelijk afgewerkt zal wor den. Om de eerste wedstrijd op 24 april a.s. zo goed mogelijk te doen verlopen is het bestuur en ieder die nog zijn medewer king wil geven, op zondag 27 maart a.s. uitgenodigd als gast bij de crossclub in Overloon, die dan haar eerste wedstrijd or ganiseert. Hier mag dan zoveel mogelijk het organiseren van een dergelijke wedstrijd worden afgekeken. Het bestuur nodigt ieder een uit, die hiervoor nog belangstelling heeft (puntentelling, jurering, etc.), zich vóór 22 maart a.s. op te geven. Voor ver voer wordt gezorgd. Bestuur Oostrumse Fietscrossclub "Flying Jumpers" 16 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 16