seren ontspanningsdagen, vakantieweken en dagboottochten. Doordenkend op onze eigen gezondheid, die wij hopelijk en dage lijks genieten, is de vraag gerechtvaardigd: Wat is onze ge zondheid ons waard? Doordenkend op de talloze kontakten, die wij hebben, is de vraag gerechtvaardigd: Wat is onze bewegingsvrijheid ons waard? De financiële basis voor het Zonnebloemwerk is ALLEREERST de bijdrage van de kontribuerende leden, daarnaast een nationale loterij, de Harten Vijf en andere financiële akties. Overheids subsidie wordt niet verkregen. Daarom doen wij een dringend beroep op U, met ons op te komen voor het welzijn van de zieken, door ons financiëel mogelijk te maken. GEEF U NU OP ALS LID'. U kunt vrijblijvend informaties inwinnen bij: Mevr. Goemans, Valkenkampstraat 4, tel.: 84567: of ons Secre tariaat van de Regio Venray: Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, 5802 BJ Venray, tel.: 81221. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 3 maart 5 maart 8 maart 10 maart 10 maart: 10 maart: 16 maart 17 maart: 19 maart: 20 maart: 21 maart: 21 maart: 2 april: 7 april: 9/10 april 14 april: 14 april: 18 april: 21 april: 21 apr i1 22/23/ 24 april: 24 april: Bestuursvergadering S.V.0. - afdeling Voetbal Harmonie, oud papier ophalen Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 u. Jeugdleidersvergadering S.V.O. - afdeling Voetbal Demonstratie-avond door Firma Conimex L.V.B. en 0.V.B Harmonie, bestuursvergadering Bedevaart Smakt, L.V.B. en O.V.B. School, lezing: het kinder- en jeugdboek door de heer Daniëls Harmonie, algemene ledenvergadering/feestavond Harmonie, Mgr. Ronckentoernooi in Obbicht Spreekuurtje kleuterschool van 19.00 - 20.00 uur Vergadering werkcomité Harmonie, oud papier ophalen Bestuursvergadering S.V.O. - afdeling Voetbal Harmonie, solistenconcours muziekfederatie Venray Harmonie, bestuursvergadering Jeugdleidersvergadering S.V.O. Vergadering werkcomité Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 u. Excursie naar Paleis Het Loo, Koninklijke Stallen Huize Doorn, etc. L.V.B. Festiteiten rondom opening Gemeenschapshuis Fietscrosswedstrijden in Oostrum en tevens opening van de crossbaan 8 I

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 8