JAARVERGADERING_IDUNA Vrijdag aanstaande, 25 februari 1983 om 20.00 uur, wordt weer onze jaarvergadering gehouden in de soos, waarvoor de volgende agenda opgesteld is: 1. Opening. 2. Financieel verslag. 3. Jaaroverzicht w.o. verslag activiteiten. 4. Uiteenzetting stand van zaken. 5. Bestuursbezetting (kandidaatstelling en verkiezing). 6Rondvraag 7. Sluiting. Kandidaten voor het bestuur kunnen zich tot de vergadering aan melden bij: Antoinette Verheyen, Randenrade 19, tel. 85682. Tot vrijdag. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TONEELGROEP^DEVLASBLOEM" Oostrums toneelgroep zal zondag 27 februari a.s. weer haar jaarlijkse toneeluitvoering verzorgen in de schouwburg te Ven- ray. Met dit spel "Niets veranderlijker dan een mens" heeft Oostrums toneelgroep "De Vlasbloem" al enkele keren succes ge had. Men kan dit amusante en kostelijke toneelspel dus nog één keer zien en wel a.s. zondag in de schouwburg van Venray. Dit spel speelde "De Vlasbloem" al eerder en wel 3 keer in Oostrum, 1 keer in Wanssum en in Vierlingsbeek. Ook zal de toneelgroep dit spel nog opvoeren in Arcen en wel op 8 april. Al met al weer een goed toneelseizoen voor "De Vlas bloem" o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 28 febr. 3 maart 8 maart 10 maart 10 maart 16 maart 17 maart 21 maart 21 maart Kleuterschool: opgeven nieuwe kleuters van 16.00 uur tot 16.30 uur. Bestuursvergadering S.V.O. - afdeling VOETBAL. Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 uur Jeugdleidersvergadering S.V.O. - afdeling VOETBAL. Demonstratie-avond door firma Conimex L.V.B. O.V.B. Bedevaart Smakt, L.V.B. en O.V.B. School, lezing: het Kinder- en Jeugdboek door de heer Daniëls Spreekuurtje kleuterschool van 19.00 - 20.00 uur. Vergadering werkcomité.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4