Woensdag AS-WOENSDAG (begin van de Vasten) 9.00 uur Pierre Vandevenne 19.00 uur Tot intentie Vermeulen-Moorrees Donderdag 9.00 uur Toon Janssen Vrijdag 9.00 uur Anna van Gerven en ouders Zaterdag 19.00 uur Overleden familie Derkx-Peeters Hendrina Maria Houwen-Jacobs Jan HaegensMaria Joosten-CampsPiet en Harry Hermans Albert Claessens (vanwege de buurt) (Jonge renkoor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens Ronald Hoex Zondag 8.30 uur John Martens, Tonny LindersGeert Ver- steegen, Twan van Enckevort 10.00 uur Wilbert Kusters, Bas Künen, Ronny Reijnders Sjonnie van Cuijck Woensdag 19.00 uur Wilbert Kusters, Bas Künen, Willem Vollen- berg, Michel Ghielen L0URDES Vrijdag 11 februari is de jaarlijkse feestdag van O.L. Vrouw van Lourdes. Ook vele mensen van Oostrum zijn bekend met dit bede vaartsoord omdat ze er wel eens geweest zijn als zieke of als gezonde. En ze kunnen ervan getuigen: als je niet weet wat bid den is, dan moet je daar maar eens gaan kijken. En als je geloof bijna gestorven is, dan zie je daar wel wat levend geloof is. Daar zie je hoe zieke mensen uit hun geloof blijdschap en ver trouwen putten en gezonde mensen verstomd doen staan vanwege hun geestelijke kracht. Waar halen ze dat vandaan? Ja, waar ze dat vandaan halen: van DEGENE die Maria eens lang geleden op de we reld heeft gebracht, van HEM. Laat ons maar bidden, dat er op voorspraak van diezelfde Maria weer heel gauw veel mensen komen met een sterk geloof, dat ber gen kan verzetten, een geloof dat de mensen weer vertrouwen geeft in God, liefde voor elkaar en een paar ogen die het Rijk van God kunnen zien. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5