CARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" Gezellige Prinsenreceptie. "Freizeit", het le nummer van de Eikenhofkapel was zéér toepas selijk, want zoals later bleek, zaterdag 5 februari maakten vele Karklingels gebruik van die tijd om de Prins en zijn gevolg te feliciteren. "Ut Göt", de eigen hofkapel van Prins Ton I, liet zich niet on betuigd, evenmin het hofkoor "Oere Toe" met een leuk liedje. Verder de jeugdcollega van Prins Ton, Jeugdprins Rob met zijn naaste medewerkers, Vorst Frank en Nar Marcel. De naaste familie van Prins Ton bood 'n kleine melkleverancier aan die eventueel uitkomst kan bieden als Ton volgende week z'n dagelijkse gang door Oostrum niet kan maken. De geit zou later plaatsnemen naast de Nar Leo, die stelde ft dier meteen gerust; ze hoefde geen lid van de Raad van Elf te worden. Ook collega-voetballers waren met een passend cadeau aanwezig. Het Boerenbruidspaar Marthy en Ton met familie bleken al wat gespaard te hebben voor een mooie attentie. Rond 22.00 uur kwam een einde aan de druk bezochte receptie. Zondag aanstaande 13.30 uur moeten de deelnemers aan de optocht verzamelen op de losplaats N.S. Vertrek: 14.11 uur. Dinsdag aanstaande 13.30 uur verzamelen bij Café De Karklingel om in optocht naar 't Gemeenschapshuis te trekken, waar in on echt zullen worden verbonden Marthy en Ton. Gerrit Reintjes zal de ceremoniemeester zijn tijdens dit folkloristisch gebeu ren. Het Boerenbruidspaar met familie zal in 'n prachtige Zeeuwse boerenkar, getrokken door 2 paarden, vervoerd worden. De voerman, Jeu Staaks, wie anders, is bijzonder in zijn schik met deze aanwinst van Marcel van Rattingen. U komt toch ook De Carnavalsvereniging wenst allen gezellige dagen I o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3