geerperiode De man die de tactiek voor deze "Middelgan Boys" altijd uitstip pelde Jan Vermeulen, zou de ceremonie verrichten bij Jan van Arsen zijn aftreden en deed dit met veel bijval van het tal rijke publiek. Om 22.55 uur begon 't zenuwachtig spel rond de bekendmaking van de nieuwe Prins. Jeu Künen las de bul voor, met de voorname titels die de Prins zouden sieren. Uit een groot krentenbrood kwam Toon I te voorschijn onder een geweldig applaus. In zijn toespraak hoopte hij op 'n goede carnavalsviering. De Eikenhofkapel reisde zaterdag naar 't Noord-Hollandse Wognum voor een optreden; "Ut Göt" kreeg de moeilijke opdracht voor vervanging zorg te dragen en deed dat verdienstelijk. Vrijdag beleefden vele ouderen van Oostrum een gezellige feest avond. Vele personen verleenden met succes hun medewerking. Mina van de Pasmulder werd gefeliciteerd met haar 84e verjaardag. De Raad van Elf liet zich niet onbetuigd! Het komt niet elk jaar voor dat deze personen Mina zo duchtig geluk wensen. Vorst Jan was zo geweldig in zijn schik met de fijne avond dat hij voor verlenging zorg droeg. Komende zaterdag Prinsen-receptie in zaal de Karklingel om 20.11 tot 21.45 uur. Voor de karnavalsoptocht op zondag 13 februari zijn bij Jan Kreutz, Wester Thienweg 17, deelname-formulieren evenals inlich tingen omtrent deze tocht te verkrijgen. o-o-o-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-O WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN 5_en_6_f et>rua.r ±_1983£ Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Francken - Wittgen en Schraven: Dr. Schraven, Stationsweg 15, tel.: 81465 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: DrSchmeetz, Aronskelk 76, tel.: 85900 5

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5