MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Geert Versteegen, Arno Janssen, Paul Bovendeerdt, Maarten Camps Zondag 8.30 uur Wilbert Kusters, Bas Künen, Ronald Hoex Michel Ghielen 10.00 uur Willem Vollenberg, Ronny Reijnders, Sjonny van Cuijck, Coen Litjens MEMISA-COLLECTE - Memisa is voor U allen ongetwijfeld een goede bekende. Al bijna 60 jaar is zij werkzaam op het gebied van de gezondheidszorg in de ontwikkelingslanden. Dit kan gebeuren dankzij de vrijgevig heid van de Nederlandse Katholieke Gemeenschap. In de loop der jaren zijn honderden artsen uitgezonden, ziekenhuisjes en poli klinieken gebouwd en medicijnen en hoognodige instrumenten ver strekt. Meer nog dan ooit tevoren is nu sprake van een noodsi tuatie. Memisa wil met Uw hulp uitdrukking geven aan onze soli dariteit en het gevoel van gemeenschap met de mensen in de Derde Wereld. Geef Memisa de kans dit zegenrijke werk voort te zetten. U kunt dat doen door Uw bijdrage in de collecte in alle H.Missen van dit weekend. Nu reeds dank. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING_^DE_KARKLINGELS^ Prins Ton I nieuwe heerser! Zaterdagavond was het zover dat aan alle gissingen een einde kwam rond de opvolging van Prins Jan II. Maar voor het zover was hadden Sraar Vermeulen en Grad Willems en Toon van Soest de medaille van Venray's Vorstenraad ontvan gen vanwege hun 11-jarig lidmaatschap van de Raad van Elf. Laatstgenoemde nam tevens afscheid van de Raad van Elf. Uit de waarderende woorden van Vorst Jan bleek, dat een trouw persoon ging vertrekken. Als herinnering ontving hij een prachtige Par kerbalpen. In de plaats van Toon, kwam Theo Theeuwen voor ver sterking zorgen. De medaille van verdienste, de laatste onderscheiding van de Prins, was voor Piet Linders bestemd. Prins Jan roemde niet alleen Piet's humor, maar 't vele werk bij ft sportpark. Ook bij de bouw van de Jeugd-Prinsenwagen is Piet zijn inzet niet te missen. De Oostrumse veteranen van de voetbalclub kwamen ten tonele om 22.00 uur, dit zou 't einde inluiden van Prins Jan II zijn re-

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4